Як виростити вундеркінда

При появі малюка вдома практично кожен батько відкладає всі свої справи і вважає своїм обов'язком «розвивати дитину». І тут відкривається цілий світ раннього розвитку: картки Глена Домана, система Марії Монтессорі, Вальдорфська педагогіка, кубики Зайцева ... І це правильно, адже вундеркіндами не народжуються, а стають! Генетично розум дитини закладений всього на 20%. Решта 80% – це результат занять з батьками, розвиваючих ігор та навчання.

Ми підготували для вас кілька порад, як виростити маленького генія.

  1. У перші роки життя розумовий і фізичний розвиток ідуть пліч-о-пліч. Масажі та різні вправи стимулюють утворення міжклітинних з'єднань в мозку, які відповідають за інтелектуальний розвиток. Це не означає, що треба змушувати дитину повзти стометрівку. Достатньо надати свободу руху: не сповивати туго, заохочувати перевороти і повзання. Єдине - не варто рано ставити незміцнілого крихту на ніжки, але це вже інша історія.
  2. Постійно говоріть і співайте малюку. З найперших днів коментуйте свої дії крихітці, розповідайте, куди ви йдете і що з ним робите, пояснюйте, що відбувається і побачене навколо. Спілкуйтеся з ним на рівних, без надмірних «сюсюкань». Запитуйте його точку зору, пропонуйте вибір (для вас це елементарно: купити зелену або жовту лопатку? А для малюка - це глибокий аналіз, демонстрація своєї позиції і вподобань).
  3. Займайтеся творчістю! Музичні інструменти, дитяче тісто для ліплення, воскові олівці, пальчикові фарби, аплікації - спробуйте все і виберіть, що малюкові найбільше до душі! Кожен новонароджений - талановитий за своїм потенціалом, і завдання батьків - знайти, в чому саме і розвивати цей напрям найбільш за всі інші.
  4. Хваліть малюка! Заохочуйте дитину не тільки за результат, а й за докладені старання. Хоче взяти віник і допомагати прибирати в годик? Звичайно, можна і навіть потрібно! Пасочка не вийшла, невпевнені кроки, перші падіння з самокатів і біговелів - дитина всьому навчиться з часом. А поки що: «Ти молодчинка, у тебе добре виходить!».
  5. Якомога раніше починайте знайомство малюка з книгами, картками із зображеннями предметів і понять, навчіть читати (і краще це зробити в ігровій формі. Наприклад, «читати» літери на номерах машин на вулиці). Вибирайте різних авторів і різні видавництва, згодом малюк сам вибере улюблені і проситиме читати саме їх. Якщо з дитиною займатися, то до трьох років вона буде знати всі букви, а до чотирьох - читати по складах.
  6. Обмежте телевізор, комп'ютер, планшет та інші ґаджети. Вони показують просто картинку і не змушують мозок працювати, вони не дають пояснень, і малюкові доводиться ставати пасивним «споживачем».
  7. І най-най-важливіше: любіть свою крихітку! Любіть її таким, яким вона є. Вона унікальна і особлива, допоможіть їй розкрити свої сильні сторони.

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"