Найцінніший в світі груз – це у пузі карапуз!

Яка допустима фізична активність і максимальне фізичне навантаження під час вагітності?

 

«Вагітність - це не хвороба», - люблять повторювати при першій ліпшій можливості лікарі. Але одразу ж забороняють піднімати тяжкість більше 3 кілограм, мити підлогу, тягнутися на високі полиці і ще багато-багато всього. Дійсно, фізичне навантаження заборонене при наступних протипоказаннях:

 

Поспішаємо вас порадувати: якщо особливих протипоказань з боку вашого лікаря немає, то легкі фізичні навантаження не просто дозволені, а навіть рекомендовані! Найбезпечнішим часом для початку тренувань є другий триместр. Помірна фізична активність допоможе запобігти варикозному розширенню вен, плоскостопість, слабкість м'язів черевного пресу, а також підготуватися до колосального навантаження для організму - майбутніх пологів. При нормальній вагітності (вагітності без особливих ускладнень) фізична активність приносить користь і дитині - кров насичується киснем. Особлива увага під час занять приділяється повному глибокому диханню і вмінню розслабляти окремі групи м'язів.

 

Аквааеробіка і плавання в басейні - краще, що можна придумати для вагітної. У воді розвантажується хребет, поліпшується кровопостачання, зміцнюються м'язи спини і грудей, зменшуються набряки.

 

На заняттях з йоги та пілатесу для вагітних велика увага приділяється правильному диханню і можливості розслабитися. Під час занять поліпшується кровообіг, і малюк отримує необхідний йому кисень. Крім того, правильне дихання готує матусю до майбутніх пологів, допоможе полегшити біль при переймах і під час самих пологів.

 

Гімнастика для вагітних - це комплекс вправ, спрямованих на вирівнювання постави, зміцнення черевного і тазового дна, зменшення болю в спині, зниження тиску, а також поліпшення стану в цілому.

 

Майбутнім мамам протипоказані стрибки і вібрації (танець живота, кінний спорт, високоударна аеробіка), вправи на черевний прес, біг, травматичні види спорту (стрибки з парашутом, бокс, карате, баскетбол, волейбол, лижі, сноуборд, ковзани). Для занять вибирайте максимально зручні і комфортні одяг і взуття.

 

Обов'язково давайте своєму організму відпочити і набратися сил! Нехай нічний сон триває не менше 8-9 годин, а в першій половині вагітності корисно ненадовго прилягти і вдень. Здійснюйте невеликі прогулянки пішки, рухайтеся багато і в своє задоволення!

У будь-якому випадку, перед початком «тренувань» проконсультуйтеся з вашим акушер-гінекологом і отримаєте його схвалення.

 

Спокійної вам вагітності і вчасних пологів!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"