Мамин ресурс

Коли мама «в ресурсі», всі члени сім'ї ситі, усміхнені і задоволені. Вона може легко запобігти назріваючому конфлікту в пісочниці, зацікавити непосиду і спокійно умовити категоричне «не хочу-не буду» зробити що завгодно. Але де брати сили? Що таке «ресурс» насправді? Чи існують мами, які весь час перебувають у ресурсі?

 

Як часто на прогулянці ви бачите задоволену і щасливу маму, яка розважає малюка, придумує нові і нові ігри, весело проводить час з малюком? На жаль, не завжди так виходить. Хронічний недосип, обмеження в харчуванні, особливо перші місяці після пологів, відсутність особистого часу для себе ... все це призводить до того, що сили закінчуються. «Мама сьогодні не в ресурсі», – скажете ви. А чи буваєте ви сповнені сил і енергії?

 

«Мама може все», – йдеться у відомій приказці. Звідки у неї беруться сили на колисання на руках третю ніч поспіль, на тисячу перевдягань після пюре з кабачка і броколі, на марафонський забіг за самокатом, який довільно віддаляється? Відповідь проста: наші дітки і є основним джерелом нашого натхнення, наших сил і енергії. Якщо малюк щасливий і посміхається - мама може дійсно все.

 

Можете бути спокійні: немає мам, які постійно перебувають «в ресурсі». У всіх бувають підйоми і падіння, і після повного занепаду сил обов'язково настане більш спокійний час, час відновити свою життєву енергію. Якщо ви відчуваєте, що ресурс починає стрімко падати, чаша сил і терпіння вже закінчується – приділіть час собі. З глибокої ресурсної безодні виходити куди складніше.

 

Де брати сили і натхнення? Пропонуємо вам кілька слушних порад:

1. Аудіо, фото і відео для душі. Це може бути улюблена музика під час прогулянок з коляскою, улюблений фільм в обіймах чоловіка. Але знаєте, що працює краще за все? Це фото і відео вашої дитинки, перших днів після народження, перших успіхів і досягнень. Візуалізація дає наочний приклад – для чого і для кого ми це все робимо. І це дійсно безцінне.

2. «Почати все з нуля». Ніщо так не додає сил, як початок прибирання в будинку, очищення від непотрібних або розбитих/порваних речей. І тут виходить навіть два плюси: і вдома чисто, і негативно-деструктивна енергія знайшла свій вихід.

3. Коротка медитація, до 5 хвилин. Так-так, часу зовсім немає. Але ви ж годуєте крихітку? Лягаєте спати? Досить заплющити очі, уявити себе на морському узбережжі і почути тільки шум морських хвиль і забути про всі проблеми ... Навіть 5 хвилин вистачить, щоб налаштуватися на нову хвилю позитиву!

4. Фізична активність і догляд за собою. У будь-якій складній ситуації знайдіть пару хвилин і для себе – це те, що змушує відчувати себе красивою жінкою, навіть з вантажем дитячих істерик, плачів і примх. Це прекрасний метод переключити увагу і зробити щось корисне. Крім того, існує маса вправ спільно з малюком, може, варто спробувати?

5. Улюблена справа. Декрет – відмінний час почати щось нове, почати те, що приносить справжнє задоволення. Дуже часто наші крихти надихають нас на нові подвиги: так з'являються затребувані бізнес-проекти і хенд мейд продукція. А іноді, і те, і інше разом!

 

Бажаємо вам, дорогі мами, більше знаходитися в ресурсі, щоб насолоджуватися малюком і навколишнім світом!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"