Вагітність
кількість порад: 7
Новонароджений
кількість порад: 7
Малюк
кількість порад: 35
Junior
кількість порад: 8

Поради щасливих батьків

Дитина гризе нігті? Як відучити від цієї звички?

Трапляється, що час від часу дитина гризе нігті. Така схильність гризти нігті інколи має під собою підґрунтя. Вона може бути просто поведінковою (заважають нігтики або задирки), а може бути ознакою переживань чи стресу малюка. Вияснивши причини шкідливих звичок, ви назавжди знайдете спосіб їх позбутися.

читати далі >

Як навчити дитину не перебивати дорослих?

Наші діти за своєю природою дуже нетерплячі, прямі і безпосередні. Їм частенько важко почекати, поки дорослі закінчать бесіду. І коли дитя хоче щось сказати, то увесь світ має зачекати. Як навчити дитину елементарним правилам поведінки під час розмови, які прийоми застосувати, не кажучи: «Почекай!», «Помовчи!», «Не перебивай!»? Розповімо далі у нашій статті.

читати далі >

Денний сон дитини

Хороший здоровий сон життєво необхідний будь-якій людині, але особливо його потребують дітки. Адже у них навантаження на нервову систему значно вище, ніж у дорослого. Маля постійно активно опрацьовує нову для нього інформацію, здобуту за день. Тому крихітці так потрібен і денний відпочинок, одного лише нічного сну їй не достатньо. Денний сон розділяє насичений враженнями день на 2-3 частини, що дозволяє маляті відновити сили і емоційно заспокоїтися. То чи справді такий корисний денний сон для дітей, та як правильно його організувати? Що робити, коли дитина не хоче спати вдень? Про це та інше поговоримо в даній статті.

читати далі >

Відкритий ротик у дитини

Постійно відкритий рот у дитини — проблема актуальна і хвилює багатьох батьків. Бо ротова порожнина – це вразливе місце, через яке до організму крихітки можуть потрапляти шкідливі бактерії та віруси, що, в свою чергу, призводить до різних захворювань. Та це не єдина причина, чому постійно відкритий рот у малюка має змусити батьків з’ясувати причину та усунути можливі негативні наслідки.

читати далі >

Виховання малюка до року

Народна мудрість: виховуйте дітей, поки ті поміщаються поперек ліжка, – відома багатьом із нас. Суть її – не варто чекати, поки малюк стане досить дорослим, важливо процес виховання розпочинати до року, коли дитя, як губка, вбирає нову інформацію, активно розвивається, адаптується до світу, до людей. Бо ж за якихось дванадцять місяців, ваш іще нещодавно маленький згорточок освоює безліч навичок: навчиться посміхатися, впізнавати голос та обличчя рідних, вперше вимовить найпростіші звуки, а, незабаром, і перші слова. Що ж важливого ми можемо закласти у цей період, які «зерна» посіяти у вихованні крихітки, щоб в подальшому вони проросли та дали багатий «урожай» знань та вмінь? Спробуємо розібратися.

читати далі >

Повзання як важливий етап дорослішання

Майже всі малюки на шляху дорослішання проходять етап повзання. Адже це новий навик, який допоможе в подальшому зробити перший самостійний крок. Хоча іноді трапляється, що дитина одразу починає ходити або повзає у незвичний спосіб. Чи насправді так важливо вміти повзати? Давайте поговоримо.

читати далі >

Вчимо дитину говорити: від першого слова до першого речення

Приблизно у 6-8 місяців дітки починають вимовляти повторювані звуки приголосних, такі як «ма-ма», «ба-ба», «ді-ді» чи інші. А щоб дитина швидше навчилася говорити, потрібні систематичні заняття. Навчання має проходити у формі гри чи просто під час повсякденних справ. Постійна розмова з малюком, озвучування своїх дій чи розглядання книжечок обов’язково доповнюватимуть «словничок» вашого малюка новими словами та фразами.

читати далі >

Чи потрібно відгукуватися на кожен поклик дитини?

Чи є серед нас матусі, яким би хоч раз не доводилося чути пораду: «Не звертай увагу на дитину щоразу, коли вона плаче»? Адже це свого роду простий дитячий каприз. А чи насправді це так? Багаторічні дослідження учених і психологів довели позитивний вплив материнської уваги на формування маленької особистості. І не завжди плач є ознакою маніпуляції, можливо, ваша крихітка прагне обіймів чи уваги, бо просто скучила за вами. Прив’язаність дитини до матері і впевненість у тому, що мама завжди буде поруч, закладають основи для її нормального психологічного розвитку. Як же не загубити цю ниточку довіри та щирої дитячої любові, розкажемо далі.

читати далі >

Чи потрібен догляд за «молочними» зубами?

Здорові молочні зубки — запорука здоров’я дитячого організму в цілому, зазначають стоматологи. Про зуби дитини потрібно дбати змалечку. Але часто батьки несерйозно ставляться до молочних зубів своїх малят. Мовляв, навіть якщо молочні зубки хворі – їх лікувати не обов’язково, вони і так скоро випадуть, а нові виростуть здорові, тоді вже і будемо дбати. Насправді «дорослі» зуби дитини закладаються на основі молочних. І коли з ними були проблеми (карієс, хвороби ясен та інше) дуже часто нові зуби прорізуються вже ураженими, з чого й починаються зубні проблеми. Тож, як доглядати за молочними зубами малюка, щоб попередити майбутні проблеми з ними? Поділимося секретами у нашій статті.

читати далі >

Як схуднути після пологів?

Діти – квіти життя, і будь-яка жінка рада появі на світ малюка. Але якщо дітки приносять радість, то ось власне тіло після вагітності часом засмучує: у когось з’явились розтяжки, хтось страждає через зайву вагу. І яка молода матуся не бажає схуднути і виглядати так, як виглядала до вагітності? Що ж робити, щоб повернути форму і при цьому не зашкодити здоров’ю і режиму малюка?

читати далі >

Подорожуємо з дитиною на автомобілі

Літня пора – час для відпусток та подорожей. І навіть якщо з появою малюка доводиться відмовлятися від багатьох речей, подорожі та відпочинок до їх числа точно не входять. Адже сім’ям з маленькими дітьми відпочинок ой як необхідний. І не обов’язково подорожувати літаком і перевіряти на собі та крихітці вплив перепаду тиску та зміни клімату. Інколи до місця омріяного відпочинку можна дістатися і власним транспортом. Тож, яка вона, комфортна подорож з малюком в автомобілі? З якого віку дитині можна подорожувати, та які особливості такої подорожі? Поговоримо про це.

читати далі >

Дитина ходить навшпиньки

Малюк почав робити перші кроки – це ж справжня подія! Радості та захопленню батьків немає меж! Та часто поряд зі щасливими емоціями виникає питання: «А що робити, коли дитина замість опанування навичок впевненої ходи, починає ставати навшпиньки?». На перший погляд – це дрібниця. Дитина просто опирається на носочки, щоб дотягнутися до якогось предмету, чи розгледіти щось, що знаходиться вище рівня її очей. Але часом малюки починають ставати навшпиньки без подібних причин. Як же реагувати батькам: бити на сполох і бігти до лікаря чи чекати, поки ходіння навшпиньках пройде саме по собі. І чи можна навчити дитину ступати правильно? Давайте поговоримо.

читати далі >

Будеш їсти ОВОЧІ – виростеш великий-превеликий!

Напевно, кожна мама погодиться, що привчити дитину до здорової їжі – завдання не таке вже й просте, як здавалося б. І якщо з фруктами діти ще «дружать», то з овочами все набагато складніше. Проте турботливі батьки розуміють, що для здорового росту та розвитку малюку необхідне лише корисне та збалансоване харчування. Та, як відомо, корисне – не завжди означає смачне. Через це і починаються вередування, небажання їсти нічого, окрім солодкого та шкідливого. Як же привчити своє маля до овочів, які хитрощі використати, щоб дитина почала їх їсти? Давайте розбиратися.

читати далі >

А що п’є ваш малюк?

Нарешті весна принесла нам по-справжньому теплі та сонячні дні. Малеча проводить на свіжому повітрі майже цілісінький день, забігаючи додому лише щоб попоїсти або вгамувати спрагу. Підтримання водного балансу в спекотні дні є особливо важливим. Та обрати смачний, а головне –корисний напій для малюка, справа не така вже й проста. Всі мами знають, як полюбляють діти різноманітні соки, газовані напої, прохолодне какао. Та чи всі ці напої є корисними для дітей? І що справді корисно пити в ранньому віці?

читати далі >

Гіперактивний малюк, або ваша дитина не така, як усі

Надто активний та рухливий малюк – що в цьому поганого? А якщо він ще й розвинений не по роках та дуже кмітливий – хіба це проблема? Не слід одразу будь-яку надмірну активність дитини вважати відхиленням чи проблемою.

читати далі >

Вагітність і спокій - 2 половинки одного цілого

За спостереженнями лікарів, пологи проходять довше та складніше у жінок, котрі не вміють розслаблятися, відволікатися від поточних проблем, у жінок, які постійно знаходяться в стані стресу. А постійна втомленість, дратівливість негативно позначаються і на розвитку плода. Тож давайте поговоримо про чудову методику розслаблення для вагітних – йогу. Чи приносить вона реальну користь, чи це звичайне модне захоплення? Які є показання та протипоказання?

читати далі >

Як навчити дітей берегти речі?

Всі матусі і татусі люблять побалувати своїх малюків. В такій ситуації ми часто керуємось правилом: «Намагаюся дитині дати те, чого сама не мала у дитинстві!» Люблячі батьки рано починають дарувати дорогі іграшки, сподіваючись, що маленька дитина, розуміючи їх цінність, буде дорожити ними та ставитися відповідно. Та чи правильно ми вчиняємо, купуючи дитині все підряд за першим її проханням? Як навчити малюка цінувати подарунки? Про це та інше розкажемо далі у нашій статті.

читати далі >

Чи настільки страшний вовк, як його малюють? Поговоримо про вітрянку?

Вітряна віспа (вона ж – вітрянка) – гостре вірусне захворювання, що найчастіше зустрічається в дитячому віці, передається повітряно-крапельним шляхом. Малюки частіше за все “приносять” інфекцію з дитячих навчальних закладів. Ставлення до цього захворювання у батьків двояке: одні його бояться, як вогню, інші, навпаки, сприймають спокійно. Тому давайте розглянемо, які симптоми цієї хвороби, чи потрібна ізоляція хворого, та в якому віці краще перехворіти?

читати далі >

Малюк і басейн: ідеальний час для знайомства

Плавання – це не тільки унікальна можливість прекрасно провести час, а й закласти основу психологічного та фізичного здоров'я на все життя. Таке «спілкування» з водою корисне для людини у будь-якому віці, а для малюків, мабуть, найперше. З якого ж віку можна відвідувати басейн? Як допомогти малюку зробити перші кроки в знайомстві з водою, та чи потрібен вам тренер з плавання? Що потрібно взяти з собою? Про це та інше ми поговоримо в даній статті.

читати далі >

З’явився новий член сім’ї – домашній улюбленець!

Як відомо, домашні тварини приносять багато користі: це заряд радості та позитиву щодня, вони знімають стрес та втому, зміцнюють емоційне здоров'я, поліпшують настрій. А чи можна заводити домашнього улюбленця, коли в домі вже є дитина? Звичайно ж, малюку спілкування з тваринкою піде тільки на користь – адже будуть розвиватися такі чудові якості, як доброта, чуйність, відповідальність, формуватимуться навики спілкування та опіки.

читати далі >

В магазин – без сліз та істерик!

У магазинах ми часто стаємо свідками дитячих істерик: «Я хочу!!!» І ніщо не допомагає, малюк нічого не чує, окрім власного бажання. А тут ще й співчутливі бабусі напоготові: «Що за мама? Невже шкода дитині купити цукерку чи іграшку?». Картина не із приємних. Мама готова провалитись крізь землю, а чадо не заспокоюється. Як бути? Що робити під час істерики дитини? І чи потрібно реагувати?

читати далі >

Подорожі під час вагітності – а чи можна?

«Хочу в Єгипет, Туреччину і на Кіпр», – здається, це стандартне бажання будь-якої вагітної. Іноді лікарі дозволяють дальні поїздки та перельоти, іноді – ні. В чому таємниця? На яких термінах краще всього подорожувати, в які країни, і як зробити поїздку максимально комфортною для майбутньої мами і малюка?

читати далі >

Пальці в роті – шкідлива звичка?

В 2-3 місяці малюки починають активно тягнути кулачки і пальці до рота – так вони вивчають свої ручки, цей світ, набувають чергового тактильного досвіду. Згодом руки в роті – це ознака того, що діти «шукають» зубки, їх турбують ясна. І ми всі чекаємо 20 зубів до трьох років, щоб вони нарешті прорізалися. І ось всі потрібні зуби на місці, а ручки не залишають ротик... Що це? Шкідлива звичка чи щось більше? Спробуємо розібратися від самого початку.

читати далі >

Мама пішла на роботу

Найстрашніше почуття для малюка – це почуття непотрібності, почуття бути покинутим. Трапляється так, що мамі потрібно вийти на роботу ще в самому ніжному віці малюка. Як "наситити" крихітку своєю турботою і любов'ю на весь день? Як зберегти прихильність і теплі відносини? Чи спрацюють ці способи у віці 2-3 років?

читати далі >

Чутлива дитина

Близько 20% сучасних дітей психологи називають чутливими: вони швидше перевантажуються від звуків навколишнього світу, вони відчувають коліки і зубний біль сильніше, їх виводять з рівноваги, здавалося б, дрібниці: жорстка бирка від одягу, неакуратний внутрішній шов шкарпетки, неприємний звук цокання годинника. Як розпізнати чутливого малюка в своїй сім'ї і допомогти йому легше адаптуватися до світу?

читати далі >

Пустушка – прощавай!

Перші місяці життя пустушка покликана задовольняти смоктальний рефлекс новонародженого. Потім вона стає відмінним способом заснути без маминих грудей, засобом заспокоєння і ... іграшкою. Виробники пустушок рекомендують використовувати їх до 18-24 місяців. Що робити далі? Як відучити тодлера від тривалої "шкідливої ​​звички"?

читати далі >

Казкотерапія

Навіть найбільш "складні" дитячі життєві ситуації малюк зможе пережити набагато легше, якщо знайде відгук своєї проблеми в книзі. Так, улюблені герої програють класичні ситуації – прощаються з горщиком, пустушкою, починають спати у великому ліжку, йдуть в дитячий сад, стають старшими братиками і сестричками, вчаться дружити і ділитися іграшками. Такі казки і книжки психологи називають терапевтичними. У цій статті ми поговоримо про 5-ть ключових дитячих страхів і конкретних книгах, які допоможуть прожити важливі періоди і легше подолати складності.

читати далі >

Період новонародженості

Під час вагітності майбутні мами дуже багато читають: переживають за кожен триместр, готуються до пологів – ось він, здавалося б, кульмінаційний момент. Але це тільки початок! Більшість мам після народження крихітки стикаються з питанням: а що ж тепер робити з новонародженим? Чим цей період особливий?

читати далі >

Навчитися жувати – ціла наука?

Вміння жувати – це природній процес, але йому теж потрібно навчитися. Так само, як і сидіти, стояти, ходити та розмовляти. Багато діток у віці до 2 рочків їдять тільки пюре, а якщо трапиться маленький шматочок не перетертого інгредієнту, можуть запросто подавитися. Як же навчити крихітку жувати? В якому віці краще починати? Давайте розбиратися.

читати далі >

Спільний сон з малюком

Солодкі хвилини нічного грудного вигодовування нерідко закінчуються спільним сном. Що може бути краще: крихітний носик міцно спить і сопе під боком, притискаючись всім тільцем до мами, яка пахне молоком. І все б добре, але 3 кг щастя перетворюються з часом в 15 кг, які люблять спати тільки зірочкою. Як, коли і чи варто організовувати малюкові своє спальне місце?

читати далі >

Молочні зубки

Поява першого зуба у крихти викликає радість і захват у всіх членів сім'ї – настав такий важливий етап розвитку і зростання малюка! Ми поговоримо про те, як правильно доглядати за першими дитячими зубками і зберегти їх здоровими і красивими.

читати далі >

Ми йдемо… до дитячого садочку!

Сучасні приватні сади готові приймати дітлахів... з 9-ти місяців! І, кажуть, що саме в цьому ніжному віці адаптація проходить безболісніше і простіше за все. Але в основному дітки освоюють самостійний спосіб життя з 2-3 років, і починаються істерики. Як підготувати дитину до нового «садиківського» життя і при цьому не нашкодити? Як полегшити адаптацію малюка?

читати далі >

Кава при вагітності та грудному вигодовуванні: ЗА і ПРОТИ

В сучасному ритмі життя складно зустріти маму, яка не п’є латте чи капучино. Це чудовий ритуал для початку насиченого дня з крихіткою, час для спілкування з іншими матусями і просто хвилинка спокою від щоденної метушні. Та чи буде кофеїн корисним майбутній мамі або жінці, що годує грудьми, та, найголовніше, чи не зашкодить цей продукт дитині?

читати далі >

Мамин ресурс

Коли мама «в ресурсі», всі члени сім'ї ситі, усміхнені і задоволені. Вона може легко запобігти назріваючому конфлікту в пісочниці, зацікавити непосиду і спокійно умовити категоричне «не хочу-не буду» зробити що завгодно. Але де брати сили? Що таке «ресурс» насправді? Чи існують мами, які весь час перебувають у ресурсі?

читати далі >

Два і більше

Мама, тато, малюк... Ось ніби і картинка пазла складена, всі частини одного цілого зібрані, і більшого щастя не треба. Та часом цього буває замало, і так хочеться знову відчути в собі перші поштовхи маленьких ніжок, пригорнути до серця малесенький комочок Щастя.

читати далі >

Сонце, давай будемо друзями!

Парадокс: взимку ми шукаємо сонечко, щоб якомога довше погуляти. Влітку ми шукаємо тінь, щоб було менш задушливо. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно організувати прогулянку в жарку пору року і захистити малюка від сонячного і теплового удару.

читати далі >

Кондиціонер у дитячій кімнаті

Більшість батьків побоюються включати кондиціонер при новонародженому, вважаючи за краще задушливу кімнату, знижену вологість і неминаючу пітничку у малюка. Однак користуватися цим благом цивілізації можна! Просто потрібно знати, як правильно.

читати далі >

Любов до гаджетів: наскільки це шкідливо?

Однорічний малюк з планшетом, що включає собі мультики на youtube, викликає у батьків і бабусь розчулення. Чи добре це? Психологам відомі вже точні дані про вплив гаджетів і телебачення на незрілий мозок дитини.

читати далі >

Зберегти найцінніше, або як не загубити зір в перші роки життя дитини

Якщо практично всі малюки народжуються зі 100% зором, то чому на огляді окуліста в 3 роки вже багатьом діткам прописують окуляри? Як зберегти максимальну гостроту зору, яка від початку дана дитині природою?

читати далі >

Дитячий автопарк

Мами дворічних малюків знають: цим непосидам потрібно все! Сусідська машина-толокар, мотоцикл, біговел, самокат, велосипед ... Ми розповімо, що з цього «має» з'явитися в арсеналі малюка раніше всього, і як зробити цей складний вибір.

читати далі >

Бійки в пісочниці

З появою першого по-справжньому теплого сонечка «сезон пісочниці» можна вважати відкритим! І знову починається «це моє», «не дам», «давай мінятися», «потрібно попросити», «поділися» ..., просто голова йде обертом. Тільки досвідчена мама знає, як вийти з будь-якого положення, загасити сварку, яка починається, і зробити так, щоб в результаті кожен з малюків залишився задоволеним.

читати далі >

Ой, боюся! Боюся!

Перші страхи з'являються ще в ранньому дитинстві (у віці до 3 років): боязнь самотності, темряви, висоти, чужих людей, докторів, тварин і багатьох-багатьох інших. Ми розповімо докладно про причини виникнення страхів, які турбують малюків, і про те, як з цим впоратися.

читати далі >

Хваліть правильно

Коли дворічний малюк підсовує мамі чергові каракулі для похвали, так і хочеться відмахнутися: «Як красиво, молодець!» Але чи можна своєю похвалою зіпсувати дитину? Виявляється, можна! Хвалити дитину потрібно правильно, щоб він відчував щиру турботу і батьківську любов. Ми розповімо, як не виростити з дитини оціночно-залежну особистість.

читати далі >

Останні тижні

До зустрічі з малюком залишаються лічені тижні, і організм починає поступово готуватися до свого довгоочікуваного призначення. Так, «пурхати, як метелик» сил вже немає. Але є й інші провісники пологів – сигнали від нашого організму про наближення дати ікс. «Винуватець» всього – жіночий гормон естроген, який поступово починає витісняти прогестерон. Коли концентрація естрогену в крові досягне максимуму, рецептори головного мозку дадуть сигнал про початок родової діяльності.

читати далі >

Не ангел, або перша криза

Кусається, щипається, б'ється, махає руками і тупотить - що це? Перехідний період, процес становлення особистості, перевірка кордонів дозволеності або просто шкідлива звичка? Непоправних ситуацій не буває!

читати далі >

Наші пернаті друзі

Ще з самого раннього дитинства малюків потрібно привчати любити навколишній світ і жити в гармонії з ним, вчити співпереживати і співчувати. Ми розповімо, чим, коли і як підгодовувати птахів під час сильних снігопадів і морозів, адже вуличні пташки не менш, ніж домашні залежать від людини.

читати далі >

Перші настільні ігри

Починаючи від року-півтора, малюка можна і потрібно привчати до гри в настільні ігри. Звичайно, до Монополії і комерційних угод йому ще далеко. Але в компанії з мамою дітки дуже легко освоюють лото, доміно, "половинки", гри з прищіпками, шнурівками та інші!

читати далі >

Найцінніший в світі груз – це у пузі карапуз!

Яка допустима фізична активність і максимальне фізичне навантаження під час вагітності?

читати далі >

Їмо за двох!

Про харчування для вагітної, здається, найкраще знають наші бабусі. Саме вони радять їсти все підряд і побільше, щоб дитинка всередині ні в чому не мав потреби! А чи потрібно це? Сьогодні ми поговоримо про повноцінне харчування майбутніх мам і про його особливості в осінньо-зимовий період.

читати далі >

З книгою по життю!

Який батько не мріє, щоб дитина щиро полюбила книжки? Книжки-пазли, книжки з наклейками, віммельбухи і книжки-розкладачки, книги з рухомими елементами, енциклопедії ... З чого почати?

читати далі >

Як виростити вундеркінда

При появі малюка вдома практично кожен батько відкладає всі свої справи і вважає своїм обов'язком «розвивати дитину». І тут відкривається цілий світ раннього розвитку: картки Глена Домана, система Марії Монтессорі, Вальдорфська педагогіка, кубики Зайцева ... І це правильно, адже вундеркіндами не народжуються, а стають! Генетично розум дитини закладений всього на 20%. Решта 80% – це результат занять з батьками, розвиваючих ігор та навчання.

читати далі >

Пальці замість соски

Як швидко і ефективно відучити дитину смоктати палець? До якого віку це не вважається ще патологією?

читати далі >

Зимове вбрання

Як вибрати теплий і якісний зимовий комбінезон, але при цьому не зробити з малюка сніговика, який насилу пересувається? Яке взуття найтепліше і комфортне для маленьких ніжок?

читати далі >

Раз, два, три, чотири, п’ять – нумо плямки рахувать!

Плями на дитячому одязі - це норма: один раз наділи новий костюм на прогулянку - і відразу в прання. Шоколадна пляма від морозива, трава на колінах, чорне коло від землі на п'ятій точці і хаотично розкидані сліди солодких ягід по всій груді - як же інакше? Виявляється, практично кожна пляма на дитячому одязі легко піддається видаленню, просто потрібно знати, чим і як її прибрати. Ми поговоримо про безпечні і натуральні дитячі засоби для прання.

читати далі >

Одягаємося по погоді

На термометрі +25, бабуся в сарафані, а дитина у флісовому костюмі, шапці, та ще й пледом укритий! Знайомо? Сьогодні ми поговоримо про правильний температурний режим і навчимося одягати крихіток по погоді.

читати далі >

Засинаємо самі

Вже починаючи з 6 місяців дитина фізіологічно готова самостійно засинати в своєму ліжечку і спокійно спати до ранку. Чому ж на практиці все не так? Як це можна виправити?

читати далі >

До нас прийшла… температура!

Залежно від типу і виду температури, змінюється і спосіб полегшення стану дитини. Чому в одному випадку треба укутати дитини теплою ковдрою, а в іншому випадку роздягнути і посадити його в прохолодну ванну? Як правильно користуватися жарознижувальними засобами для досягнення максимального ефекту?

читати далі >

Годувати груддю до весілля!

Як правильно і менш болісно відлучити дитину від грудей? Тонкий і надчутливий процес між мамою і малюком потрібно не менш тонко завершити, щоб в кінцевому рахунку всі залишились задоволені.

читати далі >

Горщечок – наш новенький дружечок!

Коли вдома звучить фраза «Зараз підемо на горщик», син моєї знайомої розвиває відразу швидкість 20 км/год. А вже де він ховається, це і зовсім не завжди відомо. Про те, щоб дитина використовувала свій «перший унітаз» за призначенням, потрібно подбати заздалегідь.

читати далі >
Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"