Вагітність
кількість порад: 7
Новонароджений
кількість порад: 7
Малюк
кількість порад: 35
Junior
кількість порад: 8

Поради щасливих батьків

Вагітність і спокій - 2 половинки одного цілого

За спостереженнями лікарів, пологи проходять довше та складніше у жінок, котрі не вміють розслаблятися, відволікатися від поточних проблем, у жінок, які постійно знаходяться в стані стресу. А постійна втомленість, дратівливість негативно позначаються і на розвитку плода. Тож давайте поговоримо про чудову методику розслаблення для вагітних – йогу. Чи приносить вона реальну користь, чи це звичайне модне захоплення? Які є показання та протипоказання?

читати далі >

Подорожі під час вагітності – а чи можна?

«Хочу в Єгипет, Туреччину і на Кіпр», – здається, це стандартне бажання будь-якої вагітної. Іноді лікарі дозволяють дальні поїздки та перельоти, іноді – ні. В чому таємниця? На яких термінах краще всього подорожувати, в які країни, і як зробити поїздку максимально комфортною для майбутньої мами і малюка?

читати далі >

Кава при вагітності та грудному вигодовуванні: ЗА і ПРОТИ

В сучасному ритмі життя складно зустріти маму, яка не п’є латте чи капучино. Це чудовий ритуал для початку насиченого дня з крихіткою, час для спілкування з іншими матусями і просто хвилинка спокою від щоденної метушні. Та чи буде кофеїн корисним майбутній мамі або жінці, що годує грудьми, та, найголовніше, чи не зашкодить цей продукт дитині?

читати далі >

Останні тижні

До зустрічі з малюком залишаються лічені тижні, і організм починає поступово готуватися до свого довгоочікуваного призначення. Так, «пурхати, як метелик» сил вже немає. Але є й інші провісники пологів – сигнали від нашого організму про наближення дати ікс. «Винуватець» всього – жіночий гормон естроген, який поступово починає витісняти прогестерон. Коли концентрація естрогену в крові досягне максимуму, рецептори головного мозку дадуть сигнал про початок родової діяльності.

читати далі >

Найцінніший в світі груз – це у пузі карапуз!

Яка допустима фізична активність і максимальне фізичне навантаження під час вагітності?

читати далі >

Їмо за двох!

Про харчування для вагітної, здається, найкраще знають наші бабусі. Саме вони радять їсти все підряд і побільше, щоб дитинка всередині ні в чому не мав потреби! А чи потрібно це? Сьогодні ми поговоримо про повноцінне харчування майбутніх мам і про його особливості в осінньо-зимовий період.

читати далі >
Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"