Вагітність
кількість порад: 4
Новонароджений
кількість порад: 5
Малюк
кількість порад: 20
Junior
кількість порад: 4

Поради щасливих батьків

Період новонародженості

Під час вагітності майбутні мами дуже багато читають: переживають за кожен триместр, готуються до пологів – ось він, здавалося б, кульмінаційний момент. Але це тільки початок! Більшість мам після народження крихітки стикаються з питанням: а що ж тепер робити з новонародженим? Чим цей період особливий?

читати далі >

Спільний сон з малюком

Солодкі хвилини нічного грудного вигодовування нерідко закінчуються спільним сном. Що може бути краще: крихітний носик міцно спить і сопе під боком, притискаючись всім тільцем до мами, яка пахне молоком. І все б добре, але 3 кг щастя перетворюються з часом в 15 кг, які люблять спати тільки зірочкою. Як, коли і чи варто організовувати малюкові своє спальне місце?

читати далі >

Кондиціонер у дитячій кімнаті

Більшість батьків побоюються включати кондиціонер при новонародженому, вважаючи за краще задушливу кімнату, знижену вологість і неминаючу пітничку у малюка. Однак користуватися цим благом цивілізації можна! Просто потрібно знати, як правильно.

читати далі >

Зберегти найцінніше, або як не загубити зір в перші роки життя дитини

Якщо практично всі малюки народжуються зі 100% зором, то чому на огляді окуліста в 3 роки вже багатьом діткам прописують окуляри? Як зберегти максимальну гостроту зору, яка від початку дана дитині природою?

читати далі >

Засинаємо самі

Вже починаючи з 6 місяців дитина фізіологічно готова самостійно засинати в своєму ліжечку і спокійно спати до ранку. Чому ж на практиці все не так? Як це можна виправити?

читати далі >
Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"