Вагітність
кількість порад: 7
Новонароджений
кількість порад: 7
Малюк
кількість порад: 35
Junior
кількість порад: 8

Поради щасливих батьків

Дитина гризе нігті? Як відучити від цієї звички?

Трапляється, що час від часу дитина гризе нігті. Така схильність гризти нігті інколи має під собою підґрунтя. Вона може бути просто поведінковою (заважають нігтики або задирки), а може бути ознакою переживань чи стресу малюка. Вияснивши причини шкідливих звичок, ви назавжди знайдете спосіб їх позбутися.

читати далі >

Денний сон дитини

Хороший здоровий сон життєво необхідний будь-якій людині, але особливо його потребують дітки. Адже у них навантаження на нервову систему значно вище, ніж у дорослого. Маля постійно активно опрацьовує нову для нього інформацію, здобуту за день. Тому крихітці так потрібен і денний відпочинок, одного лише нічного сну їй не достатньо. Денний сон розділяє насичений враженнями день на 2-3 частини, що дозволяє маляті відновити сили і емоційно заспокоїтися. То чи справді такий корисний денний сон для дітей, та як правильно його організувати? Що робити, коли дитина не хоче спати вдень? Про це та інше поговоримо в даній статті.

читати далі >

Відкритий ротик у дитини

Постійно відкритий рот у дитини — проблема актуальна і хвилює багатьох батьків. Бо ротова порожнина – це вразливе місце, через яке до організму крихітки можуть потрапляти шкідливі бактерії та віруси, що, в свою чергу, призводить до різних захворювань. Та це не єдина причина, чому постійно відкритий рот у малюка має змусити батьків з’ясувати причину та усунути можливі негативні наслідки.

читати далі >

Виховання малюка до року

Народна мудрість: виховуйте дітей, поки ті поміщаються поперек ліжка, – відома багатьом із нас. Суть її – не варто чекати, поки малюк стане досить дорослим, важливо процес виховання розпочинати до року, коли дитя, як губка, вбирає нову інформацію, активно розвивається, адаптується до світу, до людей. Бо ж за якихось дванадцять місяців, ваш іще нещодавно маленький згорточок освоює безліч навичок: навчиться посміхатися, впізнавати голос та обличчя рідних, вперше вимовить найпростіші звуки, а, незабаром, і перші слова. Що ж важливого ми можемо закласти у цей період, які «зерна» посіяти у вихованні крихітки, щоб в подальшому вони проросли та дали багатий «урожай» знань та вмінь? Спробуємо розібратися.

читати далі >

Повзання як важливий етап дорослішання

Майже всі малюки на шляху дорослішання проходять етап повзання. Адже це новий навик, який допоможе в подальшому зробити перший самостійний крок. Хоча іноді трапляється, що дитина одразу починає ходити або повзає у незвичний спосіб. Чи насправді так важливо вміти повзати? Давайте поговоримо.

читати далі >

Вчимо дитину говорити: від першого слова до першого речення

Приблизно у 6-8 місяців дітки починають вимовляти повторювані звуки приголосних, такі як «ма-ма», «ба-ба», «ді-ді» чи інші. А щоб дитина швидше навчилася говорити, потрібні систематичні заняття. Навчання має проходити у формі гри чи просто під час повсякденних справ. Постійна розмова з малюком, озвучування своїх дій чи розглядання книжечок обов’язково доповнюватимуть «словничок» вашого малюка новими словами та фразами.

читати далі >

Чи потрібно відгукуватися на кожен поклик дитини?

Чи є серед нас матусі, яким би хоч раз не доводилося чути пораду: «Не звертай увагу на дитину щоразу, коли вона плаче»? Адже це свого роду простий дитячий каприз. А чи насправді це так? Багаторічні дослідження учених і психологів довели позитивний вплив материнської уваги на формування маленької особистості. І не завжди плач є ознакою маніпуляції, можливо, ваша крихітка прагне обіймів чи уваги, бо просто скучила за вами. Прив’язаність дитини до матері і впевненість у тому, що мама завжди буде поруч, закладають основи для її нормального психологічного розвитку. Як же не загубити цю ниточку довіри та щирої дитячої любові, розкажемо далі.

читати далі >

Подорожуємо з дитиною на автомобілі

Літня пора – час для відпусток та подорожей. І навіть якщо з появою малюка доводиться відмовлятися від багатьох речей, подорожі та відпочинок до їх числа точно не входять. Адже сім’ям з маленькими дітьми відпочинок ой як необхідний. І не обов’язково подорожувати літаком і перевіряти на собі та крихітці вплив перепаду тиску та зміни клімату. Інколи до місця омріяного відпочинку можна дістатися і власним транспортом. Тож, яка вона, комфортна подорож з малюком в автомобілі? З якого віку дитині можна подорожувати, та які особливості такої подорожі? Поговоримо про це.

читати далі >

Дитина ходить навшпиньки

Малюк почав робити перші кроки – це ж справжня подія! Радості та захопленню батьків немає меж! Та часто поряд зі щасливими емоціями виникає питання: «А що робити, коли дитина замість опанування навичок впевненої ходи, починає ставати навшпиньки?». На перший погляд – це дрібниця. Дитина просто опирається на носочки, щоб дотягнутися до якогось предмету, чи розгледіти щось, що знаходиться вище рівня її очей. Але часом малюки починають ставати навшпиньки без подібних причин. Як же реагувати батькам: бити на сполох і бігти до лікаря чи чекати, поки ходіння навшпиньках пройде саме по собі. І чи можна навчити дитину ступати правильно? Давайте поговоримо.

читати далі >

Будеш їсти ОВОЧІ – виростеш великий-превеликий!

Напевно, кожна мама погодиться, що привчити дитину до здорової їжі – завдання не таке вже й просте, як здавалося б. І якщо з фруктами діти ще «дружать», то з овочами все набагато складніше. Проте турботливі батьки розуміють, що для здорового росту та розвитку малюку необхідне лише корисне та збалансоване харчування. Та, як відомо, корисне – не завжди означає смачне. Через це і починаються вередування, небажання їсти нічого, окрім солодкого та шкідливого. Як же привчити своє маля до овочів, які хитрощі використати, щоб дитина почала їх їсти? Давайте розбиратися.

читати далі >

А що п’є ваш малюк?

Нарешті весна принесла нам по-справжньому теплі та сонячні дні. Малеча проводить на свіжому повітрі майже цілісінький день, забігаючи додому лише щоб попоїсти або вгамувати спрагу. Підтримання водного балансу в спекотні дні є особливо важливим. Та обрати смачний, а головне –корисний напій для малюка, справа не така вже й проста. Всі мами знають, як полюбляють діти різноманітні соки, газовані напої, прохолодне какао. Та чи всі ці напої є корисними для дітей? І що справді корисно пити в ранньому віці?

читати далі >

Гіперактивний малюк, або ваша дитина не така, як усі

Надто активний та рухливий малюк – що в цьому поганого? А якщо він ще й розвинений не по роках та дуже кмітливий – хіба це проблема? Не слід одразу будь-яку надмірну активність дитини вважати відхиленням чи проблемою.

читати далі >

З’явився новий член сім’ї – домашній улюбленець!

Як відомо, домашні тварини приносять багато користі: це заряд радості та позитиву щодня, вони знімають стрес та втому, зміцнюють емоційне здоров'я, поліпшують настрій. А чи можна заводити домашнього улюбленця, коли в домі вже є дитина? Звичайно ж, малюку спілкування з тваринкою піде тільки на користь – адже будуть розвиватися такі чудові якості, як доброта, чуйність, відповідальність, формуватимуться навики спілкування та опіки.

читати далі >

Пальці в роті – шкідлива звичка?

В 2-3 місяці малюки починають активно тягнути кулачки і пальці до рота – так вони вивчають свої ручки, цей світ, набувають чергового тактильного досвіду. Згодом руки в роті – це ознака того, що діти «шукають» зубки, їх турбують ясна. І ми всі чекаємо 20 зубів до трьох років, щоб вони нарешті прорізалися. І ось всі потрібні зуби на місці, а ручки не залишають ротик... Що це? Шкідлива звичка чи щось більше? Спробуємо розібратися від самого початку.

читати далі >

Мама пішла на роботу

Найстрашніше почуття для малюка – це почуття непотрібності, почуття бути покинутим. Трапляється так, що мамі потрібно вийти на роботу ще в самому ніжному віці малюка. Як "наситити" крихітку своєю турботою і любов'ю на весь день? Як зберегти прихильність і теплі відносини? Чи спрацюють ці способи у віці 2-3 років?

читати далі >

Чутлива дитина

Близько 20% сучасних дітей психологи називають чутливими: вони швидше перевантажуються від звуків навколишнього світу, вони відчувають коліки і зубний біль сильніше, їх виводять з рівноваги, здавалося б, дрібниці: жорстка бирка від одягу, неакуратний внутрішній шов шкарпетки, неприємний звук цокання годинника. Як розпізнати чутливого малюка в своїй сім'ї і допомогти йому легше адаптуватися до світу?

читати далі >

Пустушка – прощавай!

Перші місяці життя пустушка покликана задовольняти смоктальний рефлекс новонародженого. Потім вона стає відмінним способом заснути без маминих грудей, засобом заспокоєння і ... іграшкою. Виробники пустушок рекомендують використовувати їх до 18-24 місяців. Що робити далі? Як відучити тодлера від тривалої "шкідливої ​​звички"?

читати далі >

Казкотерапія

Навіть найбільш "складні" дитячі життєві ситуації малюк зможе пережити набагато легше, якщо знайде відгук своєї проблеми в книзі. Так, улюблені герої програють класичні ситуації – прощаються з горщиком, пустушкою, починають спати у великому ліжку, йдуть в дитячий сад, стають старшими братиками і сестричками, вчаться дружити і ділитися іграшками. Такі казки і книжки психологи називають терапевтичними. У цій статті ми поговоримо про 5-ть ключових дитячих страхів і конкретних книгах, які допоможуть прожити важливі періоди і легше подолати складності.

читати далі >

Навчитися жувати – ціла наука?

Вміння жувати – це природній процес, але йому теж потрібно навчитися. Так само, як і сидіти, стояти, ходити та розмовляти. Багато діток у віці до 2 рочків їдять тільки пюре, а якщо трапиться маленький шматочок не перетертого інгредієнту, можуть запросто подавитися. Як же навчити крихітку жувати? В якому віці краще починати? Давайте розбиратися.

читати далі >

Молочні зубки

Поява першого зуба у крихти викликає радість і захват у всіх членів сім'ї – настав такий важливий етап розвитку і зростання малюка! Ми поговоримо про те, як правильно доглядати за першими дитячими зубками і зберегти їх здоровими і красивими.

читати далі >

Мамин ресурс

Коли мама «в ресурсі», всі члени сім'ї ситі, усміхнені і задоволені. Вона може легко запобігти назріваючому конфлікту в пісочниці, зацікавити непосиду і спокійно умовити категоричне «не хочу-не буду» зробити що завгодно. Але де брати сили? Що таке «ресурс» насправді? Чи існують мами, які весь час перебувають у ресурсі?

читати далі >

Сонце, давай будемо друзями!

Парадокс: взимку ми шукаємо сонечко, щоб якомога довше погуляти. Влітку ми шукаємо тінь, щоб було менш задушливо. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно організувати прогулянку в жарку пору року і захистити малюка від сонячного і теплового удару.

читати далі >

Любов до гаджетів: наскільки це шкідливо?

Однорічний малюк з планшетом, що включає собі мультики на youtube, викликає у батьків і бабусь розчулення. Чи добре це? Психологам відомі вже точні дані про вплив гаджетів і телебачення на незрілий мозок дитини.

читати далі >

Дитячий автопарк

Мами дворічних малюків знають: цим непосидам потрібно все! Сусідська машина-толокар, мотоцикл, біговел, самокат, велосипед ... Ми розповімо, що з цього «має» з'явитися в арсеналі малюка раніше всього, і як зробити цей складний вибір.

читати далі >

Бійки в пісочниці

З появою першого по-справжньому теплого сонечка «сезон пісочниці» можна вважати відкритим! І знову починається «це моє», «не дам», «давай мінятися», «потрібно попросити», «поділися» ..., просто голова йде обертом. Тільки досвідчена мама знає, як вийти з будь-якого положення, загасити сварку, яка починається, і зробити так, щоб в результаті кожен з малюків залишився задоволеним.

читати далі >

Ой, боюся! Боюся!

Перші страхи з'являються ще в ранньому дитинстві (у віці до 3 років): боязнь самотності, темряви, висоти, чужих людей, докторів, тварин і багатьох-багатьох інших. Ми розповімо докладно про причини виникнення страхів, які турбують малюків, і про те, як з цим впоратися.

читати далі >

Хваліть правильно

Коли дворічний малюк підсовує мамі чергові каракулі для похвали, так і хочеться відмахнутися: «Як красиво, молодець!» Але чи можна своєю похвалою зіпсувати дитину? Виявляється, можна! Хвалити дитину потрібно правильно, щоб він відчував щиру турботу і батьківську любов. Ми розповімо, як не виростити з дитини оціночно-залежну особистість.

читати далі >

Не ангел, або перша криза

Кусається, щипається, б'ється, махає руками і тупотить - що це? Перехідний період, процес становлення особистості, перевірка кордонів дозволеності або просто шкідлива звичка? Непоправних ситуацій не буває!

читати далі >

Наші пернаті друзі

Ще з самого раннього дитинства малюків потрібно привчати любити навколишній світ і жити в гармонії з ним, вчити співпереживати і співчувати. Ми розповімо, чим, коли і як підгодовувати птахів під час сильних снігопадів і морозів, адже вуличні пташки не менш, ніж домашні залежать від людини.

читати далі >

Перші настільні ігри

Починаючи від року-півтора, малюка можна і потрібно привчати до гри в настільні ігри. Звичайно, до Монополії і комерційних угод йому ще далеко. Але в компанії з мамою дітки дуже легко освоюють лото, доміно, "половинки", гри з прищіпками, шнурівками та інші!

читати далі >

Зимове вбрання

Як вибрати теплий і якісний зимовий комбінезон, але при цьому не зробити з малюка сніговика, який насилу пересувається? Яке взуття найтепліше і комфортне для маленьких ніжок?

читати далі >

Одягаємося по погоді

На термометрі +25, бабуся в сарафані, а дитина у флісовому костюмі, шапці, та ще й пледом укритий! Знайомо? Сьогодні ми поговоримо про правильний температурний режим і навчимося одягати крихіток по погоді.

читати далі >

До нас прийшла… температура!

Залежно від типу і виду температури, змінюється і спосіб полегшення стану дитини. Чому в одному випадку треба укутати дитини теплою ковдрою, а в іншому випадку роздягнути і посадити його в прохолодну ванну? Як правильно користуватися жарознижувальними засобами для досягнення максимального ефекту?

читати далі >

Годувати груддю до весілля!

Як правильно і менш болісно відлучити дитину від грудей? Тонкий і надчутливий процес між мамою і малюком потрібно не менш тонко завершити, щоб в кінцевому рахунку всі залишились задоволені.

читати далі >
Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"