Вагітність
кількість порад: 7
Новонароджений
кількість порад: 7
Малюк
кількість порад: 35
Junior
кількість порад: 8

Поради щасливих батьків

Як навчити дитину не перебивати дорослих?

Наші діти за своєю природою дуже нетерплячі, прямі і безпосередні. Їм частенько важко почекати, поки дорослі закінчать бесіду. І коли дитя хоче щось сказати, то увесь світ має зачекати. Як навчити дитину елементарним правилам поведінки під час розмови, які прийоми застосувати, не кажучи: «Почекай!», «Помовчи!», «Не перебивай!»? Розповімо далі у нашій статті.

читати далі >

Як навчити дітей берегти речі?

Всі матусі і татусі люблять побалувати своїх малюків. В такій ситуації ми часто керуємось правилом: «Намагаюся дитині дати те, чого сама не мала у дитинстві!» Люблячі батьки рано починають дарувати дорогі іграшки, сподіваючись, що маленька дитина, розуміючи їх цінність, буде дорожити ними та ставитися відповідно. Та чи правильно ми вчиняємо, купуючи дитині все підряд за першим її проханням? Як навчити малюка цінувати подарунки? Про це та інше розкажемо далі у нашій статті.

читати далі >

Чи настільки страшний вовк, як його малюють? Поговоримо про вітрянку?

Вітряна віспа (вона ж – вітрянка) – гостре вірусне захворювання, що найчастіше зустрічається в дитячому віці, передається повітряно-крапельним шляхом. Малюки частіше за все “приносять” інфекцію з дитячих навчальних закладів. Ставлення до цього захворювання у батьків двояке: одні його бояться, як вогню, інші, навпаки, сприймають спокійно. Тому давайте розглянемо, які симптоми цієї хвороби, чи потрібна ізоляція хворого, та в якому віці краще перехворіти?

читати далі >

В магазин – без сліз та істерик!

У магазинах ми часто стаємо свідками дитячих істерик: «Я хочу!!!» І ніщо не допомагає, малюк нічого не чує, окрім власного бажання. А тут ще й співчутливі бабусі напоготові: «Що за мама? Невже шкода дитині купити цукерку чи іграшку?». Картина не із приємних. Мама готова провалитись крізь землю, а чадо не заспокоюється. Як бути? Що робити під час істерики дитини? І чи потрібно реагувати?

читати далі >

Ми йдемо… до дитячого садочку!

Сучасні приватні сади готові приймати дітлахів... з 9-ти місяців! І, кажуть, що саме в цьому ніжному віці адаптація проходить безболісніше і простіше за все. Але в основному дітки освоюють самостійний спосіб життя з 2-3 років, і починаються істерики. Як підготувати дитину до нового «садиківського» життя і при цьому не нашкодити? Як полегшити адаптацію малюка?

читати далі >

Два і більше

Мама, тато, малюк... Ось ніби і картинка пазла складена, всі частини одного цілого зібрані, і більшого щастя не треба. Та часом цього буває замало, і так хочеться знову відчути в собі перші поштовхи маленьких ніжок, пригорнути до серця малесенький комочок Щастя.

читати далі >

Раз, два, три, чотири, п’ять – нумо плямки рахувать!

Плями на дитячому одязі - це норма: один раз наділи новий костюм на прогулянку - і відразу в прання. Шоколадна пляма від морозива, трава на колінах, чорне коло від землі на п'ятій точці і хаотично розкидані сліди солодких ягід по всій груді - як же інакше? Виявляється, практично кожна пляма на дитячому одязі легко піддається видаленню, просто потрібно знати, чим і як її прибрати. Ми поговоримо про безпечні і натуральні дитячі засоби для прання.

читати далі >

Горщечок – наш новенький дружечок!

Коли вдома звучить фраза «Зараз підемо на горщик», син моєї знайомої розвиває відразу швидкість 20 км/год. А вже де він ховається, це і зовсім не завжди відомо. Про те, щоб дитина використовувала свій «перший унітаз» за призначенням, потрібно подбати заздалегідь.

читати далі >
Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"