Вагітність
кількість порад: 5
Новонароджений
кількість порад: 6
Малюк
кількість порад: 22
Junior
кількість порад: 6

Поради щасливих батьків

Чи настільки страшний вовк, як його малюють? Поговоримо про вітрянку?

Вітряна віспа (вона ж – вітрянка) – гостре вірусне захворювання, що найчастіше зустрічається в дитячому віці, передається повітряно-крапельним шляхом. Малюки частіше за все “приносять” інфекцію з дитячих навчальних закладів. Ставлення до цього захворювання у батьків двояке: одні його бояться, як вогню, інші, навпаки, сприймають спокійно. Тому давайте розглянемо, які симптоми цієї хвороби, чи потрібна ізоляція хворого, та в якому віці краще перехворіти?

читати далі >

В магазин – без сліз та істерик!

У магазинах ми часто стаємо свідками дитячих істерик: «Я хочу!!!» І ніщо не допомагає, малюк нічого не чує, окрім власного бажання. А тут ще й співчутливі бабусі напоготові: «Що за мама? Невже шкода дитині купити цукерку чи іграшку?». Картина не із приємних. Мама готова провалитись крізь землю, а чадо не заспокоюється. Як бути? Що робити під час істерики дитини? І чи потрібно реагувати?

читати далі >

Ми йдемо… до дитячого садочку!

Сучасні приватні сади готові приймати дітлахів... з 9-ти місяців! І, кажуть, що саме в цьому ніжному віці адаптація проходить безболісніше і простіше за все. Але в основному дітки освоюють самостійний спосіб життя з 2-3 років, і починаються істерики. Як підготувати дитину до нового «садиківського» життя і при цьому не нашкодити? Як полегшити адаптацію малюка?

читати далі >

Два і більше

Мама, тато, малюк... Ось ніби і картинка пазла складена, всі частини одного цілого зібрані, і більшого щастя не треба. Та часом цього буває замало, і так хочеться знову відчути в собі перші поштовхи маленьких ніжок, пригорнути до серця малесенький комочок Щастя.

читати далі >

Раз, два, три, чотири, п’ять – нумо плямки рахувать!

Плями на дитячому одязі - це норма: один раз наділи новий костюм на прогулянку - і відразу в прання. Шоколадна пляма від морозива, трава на колінах, чорне коло від землі на п'ятій точці і хаотично розкидані сліди солодких ягід по всій груді - як же інакше? Виявляється, практично кожна пляма на дитячому одязі легко піддається видаленню, просто потрібно знати, чим і як її прибрати. Ми поговоримо про безпечні і натуральні дитячі засоби для прання.

читати далі >

Горщечок – наш новенький дружечок!

Коли вдома звучить фраза «Зараз підемо на горщик», син моєї знайомої розвиває відразу швидкість 20 км/год. А вже де він ховається, це і зовсім не завжди відомо. Про те, щоб дитина використовувала свій «перший унітаз» за призначенням, потрібно подбати заздалегідь.

читати далі >
Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"