Дитячий автопарк

Мами дворічних малюків знають: цим непосидам потрібно все! Сусідська машина-толокар, мотоцикл, біговел, самокат, велосипед ... Ми розповімо, що з цього «має» з'явитися в арсеналі малюка раніше всього, і як зробити цей складний вибір.

 

9 міс-1,5 років

Машина-толокар – це машинка, яка приводиться в дію ніжками дитини, і часто саме вона стає подарунком на перший рік крихти. Раді всі гості, малюк в захваті, а тато і зовсім радіє. До вибору першої машини необхідно підходити відповідально і приділити особливу увагу ширині і стійкості. Вона повинна бути досить вузькою, щоб сприяти фізіологічній посадці малюка і при цьому стійкою, щоб не перевернутися при активних рухах ніжок. Важливо, щоб толокар підходив за зростом – малюк повинен спиратися на землю двома ніжками, повною стопою.

Плюси: Ручку спинки, розташовану позаду, можна використовувати для стимулювання навички ходьби, активно тренуються м'язи ніг.

Мінуси: протипоказано для малюків з дисплазією і підвивихом тазостегнових суглобів, займає досить багато місця для зберігання.

 

1,5-2 роки

Самокат – один з найпопулярніших видів дитячого транспорту років до 7-10. Від одного поштовху ніжкою самокат починає швидко рухатися. Він досить простий в управлінні, і малюк з півторарічного віку легко освоює керування ним.

Плюси: стійкий вид транспорту, маневрений.

Мінуси: дуже стираються кеди і кросівки, оскільки малюк ще не вміє користуватися заднім гальмом і робить це своєю ніжкою. Другий мінус – це асиметричний вид транспорту (постійно одна нога стоїть на платформі, а інша штовхається). Це може привести до проблем з м'язовим скелетом, тому ніжку треба весь час міняти. Третій мінус – слабка прохідність по бездоріжжю.

 

Мотоцикл стане відмінним доповненням автопарку, але це варіант високого толокару для діток близько 2-х років, просто в новому дизайні. Підійде малюкам, для яких машинки вже замалі, і під час руху коліна дістають до вух.

Плюси: Вчить дітей тримати рівновагу, менш стійкий, ніж машинка, але більш стійкий, ніж біговел.

Мінуси: Носки взуття стираються не менш добре, тому улюблені кеди або дорогі кросівки краще не вдягати.

 

2-3 роки

Біговели можуть бути різні – від найпростіших пластикових моделей на 4-х колесах до 2-хколесних залізних. Починати краще з моделей простіше, але, щойно малюк зміцніє, можна запропонувати йому більш складні варіанти.

Плюси: малюк вчиться тримати рівновагу, відмінна підготовка перед справжнім двоколісним велосипедом, висока прохідність, легко долає грунтові перешкоди, фізіологічна посадка.

Мінуси: через високий ризик травматизму рекомендується використання захисного шолома.

 

Вишенькою на торті, або транспортом, який удосконалює всі попередні навички, є двоколісний велосипед (з двома страхувальними бічними колесами). Однак освоюють його дітки після 3-х. Це, як кажуть ортопеди, – ідеальний вид транспорту! Найбільш природна фізіологічна посадка (в порівнянні з іншими видами транспорту) сприяє зміцненню м'язів гомілкостопа, розвиває координацію і оздоровче діє на весь організм!

 

Рух – це життя! Проводьте час зі своїми дітками активно, весело і спортивно!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"