З’явився новий член сім’ї – домашній улюбленець!

Як відомо, домашні тварини приносять багато користі: це заряд радості та позитиву щодня, вони знімають стрес та втому, зміцнюють емоційне здоров'я, поліпшують настрій. А чи можна заводити домашнього улюбленця, коли в домі вже є дитина? Звичайно ж, малюку спілкування з тваринкою піде тільки на користь – адже будуть розвиватися такі чудові якості, як доброта, чуйність, відповідальність, формуватимуться навики спілкування та опіки.

Проте і тут потрібно відповідально зважити всі «за» і «проти», адже є ще алергія, хвороби, що можуть переносити тварини, зіпсовані меблі і т.д. Тож на що слід звертати увагу, беручи домашнього улюбленця, як створити безпечні умови для усіх членів родини?

Так приємно спостерігати, як малюк з песиком чи котиком вовтузяться та розважаються разом. Та й як інакше – тварини ставляться до людського дитинчати, зазвичай, як до власного. Вони дозволяють і поїздити, і посидіти на собі, заглянути у вуха чи рот, посмикати за хвоста. А коли маля занадто заграється, просто відходять у безпечніше місце.

Та багатьох батьків хвилює питання: як поява домашнього улюбленця вплине на розвиток дитини, добре чи погано мати тварину, коли по квартирі почне повзати малюк? Часто мам і тат одна лише думка, що тварини можуть переносити різні інфекції, доводить до панічного страху. Мабуть, тоді треба перестати спілкуватися і з людьми, адже людина переносить набагато більше хвороб. Для власного спокою досить регулярно показувати свого домочадця ветеринару, робити щеплення і правильно доглядати за ним: вчасно викидати послід, очищати меблі та килими від шерсті, не забувати про вологе прибирання, слідкувати за гігієною тварини. Тоді перебування її біля дитини буде цілком безпечним.

Домашні улюбленці стають не лише добрими друзями усіх членів родини, а й домашніми «лікарями» чи «психологами» – заспокоюють нервову систему, знімають стрес, рятують від нудьги і самотності, дарують позитивні емоції. А коти і собаки, наприклад, можуть вберегти дитину від застуди та інших захворювань. Згідно з останніми дослідженнями, коти і песики допомагають знизити ризик підхопити кашель та нежить упродовж першого року життя малюка. А ще відомі випадки, коли присутність собаки запобігала розвитку дитячої астми. Яким чином тварини попереджають різні недуги, поки не зрозуміло до кінця. Однак існує думка, що шерсть домашніх тварин, а також мікроби, які тварини приносять у дім з вулиці, можуть з раннього віку підсилити імунну систему малюка і «навчити» її у майбутньому «боротися» з алергенами та вірусами. Так вважає доктор Ейя Бергрос, педіатр Університетської лікарні Куопіо в Фінляндії.

 

Кого ж найкраще обрати? Це залежить від місця проживання сім'ї, розміру оселі, фінансової спроможності та ваших особистих уподобань.

Постійний контакт з домашнім вихованцем формує у дитини позитивні риси характеру. Які ж переваги у такому спілкуванні? Зростаючи разом, тварини і діти стають кращими друзями. Останні, в свою чергу, змалку вчаться доглядати за меншими «братами» чи «сестрами», відповідати за них, розуміють, хто такий «справжній друг», який завжди поруч і ніколи не зрадить. У малюка підсвідомо закладаються такі якості, як доброта, вірність, бажання допомагати ближнім, співчуття, людяність. А чого тільки варта любов, яку дарує відданий улюбленець! Вона – безмежна!

А щоб ваш вибір згодом не приніс розчарувань та не став для вас необдуманим вчинком, який змусить жалкувати у майбутньому, віднесіться до нього з усією серйозністю:

Тож, якщо ви дійсно готові до такого відповідального кроку, оберіть того домашнього улюбленця, який максимально комфортно увійде до вашої сім’ї і стане її членом, а не іграшкою на деякий час

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"