Будеш їсти ОВОЧІ – виростеш великий-превеликий!

Напевно, кожна мама погодиться, що привчити дитину до здорової їжі – завдання не таке вже й просте, як здавалося б. І якщо з фруктами діти ще «дружать», то з овочами все набагато складніше. Проте турботливі батьки розуміють, що для здорового росту та розвитку малюку необхідне лише корисне та збалансоване харчування. Та, як відомо, корисне – не завжди означає смачне. Через це і починаються вередування, небажання їсти нічого, окрім солодкого та шкідливого. Як же привчити своє маля до овочів, які хитрощі використати, щоб дитина почала їх їсти? Давайте розбиратися.

Формують свої уподобання маленькі «нехочухи» ще змалечку. Так немовлята їдять овочі без проблем. Саме з овочів та фруктів починається введення прикорму, і малюки охоче наминають кабачки, гарбуз і моркву. Та згодом вони підростають, «стають дорослими» і ось вуаля у них уже свої правила! Вони вимагають щось смачненьке, а не якесь там корисне.

Тому найперше, що потрібно зробити батькам, зрозуміти причину, через яку маля відмовляється від овочів. І цих причин виділяють аж 5: порушений режим, занадто багато їжі, відволікаючі фактори, несмачно, острах нового. Кожну з цих причин можна успішно подолати. Які ж методи і прийоми використати?

Коли ж маля категорично відмовляється від овочів – не кричіть і не карайте його. Знайдіть інший підхід. Привчайте поступово. І пам’ятайте, що силоміць змушувати дитину їсти «корисне» не варто. Використовуйте хитрощі. І, навіть якщо більшість овочів одразу не припадуть малюку до смаку, щось таки точно сподобається!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"