Як навчити дітей берегти речі?

Всі матусі і татусі люблять побалувати своїх малюків. В такій ситуації ми часто керуємось правилом: «Намагаюся дитині дати те, чого сама не мала у дитинстві!» Люблячі батьки рано починають дарувати дорогі іграшки, сподіваючись, що маленька дитина, розуміючи їх цінність, буде дорожити ними та ставитися відповідно. Та чи правильно ми вчиняємо, купуючи дитині все підряд за першим її проханням? Як навчити малюка цінувати подарунки? Про це та інше розкажемо далі у нашій статті.

Бажання забезпечити дитину всім необхідним є абсолютно нормальним. Але при цьому слід зрозуміти, чи є корисною та потрібною певна покупка, та як навчити малюка цінувати подароване. Адже надалі прищепити акуратне та відповідальне ставлення до речей буде дуже важко.

Дебора Макнамара, доктор психологічних наук, у своїй книзі «Спокій, гра, розвиток» чітко дає зрозуміти, для чого потрібні іграшки в ранньому віці і чому так важлива «вільна гра», не націлена на певний результат. Книга розвінчує міф про те, що дітей можна розпестити іграшками. «Дитина розвивається у грі, а не в роботі. Дитину не можна розбестити великою кількістю іграшок або увагою», - ось одна з головних думок, яку намагалася донести до нас автор.

Основними критеріями при виборі дитячої іграшки мають бути якість, екологічність та безпечність. Іграшка має приносити користь для інтелектуального, емоційного та фізичного розвитку вашого малюка. Важливо, щоб арсенал іграшок був різноманітний. Дерев’яний конструктор, кубики, пазли, лего, набір посуду чи інструментів, автотраси чи залізничні дороги  спонукатимуть дитину розвивати фантазію та нові види діяльності. До того ж багатофункціональні іграшки на довгий час можуть зацікавити дітлахів. А тут і менша потрeба постійно купувати щось новe, бо існуючe вжe наскучило.

Чому ж дитина ламає куплені іграшки? Давайте розглянемо декілька причин.

4 кроки, щоб навчити малюка цінувати речі: 

Які іграшки не слід купувати?

І не забувайте навчати дитину поважати речі дорослих – ноутбуки, планшети, телефони – це «табу» для гри, і тут мають стояти чіткі рамки.

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"