В магазин – без сліз та істерик!

У магазинах ми часто стаємо свідками дитячих істерик: «Я хочу!!!» І ніщо не допомагає, малюк нічого не чує, окрім власного бажання. А тут ще й співчутливі бабусі напоготові: «Що за мама? Невже шкода дитині купити цукерку чи іграшку?». Картина не із приємних. Мама готова провалитись крізь землю, а чадо не заспокоюється. Як бути? Що робити під час істерики дитини? І чи потрібно реагувати?

Давайте спробуємо розібратися, як влаштувати шопінг, щоб це було цікаво та пізнавально для малюка і спокійно для мами.

Дитячі крики, вимоги купити щось негайно – ситуація знайома. Дискомфорт відчувають усі присутні. Хтось осуджує, хтось співчуває, та усі з нетерпінням чекають, коли вже, нарешті, «галаслива процесія» покине магазин. Такі ситуації трапляються, коли дитині, спершу, за першої її забаганки купують усе. А потім приходить час, коли малюка не задовольняють одразу з ряду різних причин. І ось він – дитячий протест!

Якщо з вами це сталося, то, перш за все, перестаньте себе звинувачувати. Прийміть свої відчуття, якими б вони не були, заспокойтеся і подумайте про те, що дорослі саме ви, тому й рятувати ситуацію вам:

Після того, як малюк заспокоїться, поговоріть з ним. Розкажіть, яким невихованим виглядає він у таких випадках. Спробуйте, час від часу, заохочувати добру поведінку відвідинами улюбених місць, наприклад, зоопарку чи атракціонів.

Чому ж виникають дитячі істерики?

Такі «протести» краще попереджати, ніж «насолоджуватися» їх перебігом. Та як це зробити?

Не варто сподіватися, що все вийде з першого разу. Головне – не піддавайтеся на дитячі маніпуляції! І, зрештою, скоро настане той час, коли спільний шопінг приноситиме задоволення усім членам родини і стане гарною сімейною традицією.

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"