Гіперактивний малюк, або ваша дитина не така, як усі

Надто активний та рухливий малюк – що в цьому поганого? А якщо він ще й розвинений не по роках та дуже кмітливий – хіба це проблема? Не слід одразу будь-яку надмірну активність дитини вважати відхиленням чи проблемою.

Ми розповімо про декілька характерних ознак гіперактивної дитини, і, навіть якщо ви впізнали свого малюка – не варто хвилюватися. Важливо спрямувати енергію дитини в правильне русло. Перетворіть її активність у спортивні чи творчі здобутки.

Дитяча гіперактивность останнім часом набирає все більшого масштабу. Як же розпізнати особливості розвитку гіперактивності у свого чада?

Ознаки наступні:

  1. Добре розвинені фізично. Швидше за своїх однолітків починають перевертатися, сідати, повзати і ходити. Що, звичайно, не може не радувати рідних та близьких.
  2. Часто виникає занепокоєння, є проблеми зі сном. Денний сон у дітей – це норма. Але для гіперактивних дітей денного сну практично не існує. Вони не можуть повністю розслабитися, зняти емоційне напруження, тому сплять неспокійно навіть вночі.
  3. Непосида. Іншими словами - вічний «моторчик». Так, зазвичай, говорять про діток, які ні хвилини не можуть всидіти на місці. Вони постійно у русі, завжди кудись поспішають. Там, де вони, там і шум, і гам.
  4. Присутня неуважність. Увага дитини короткочасна, вона постійно відволікається від одного предмета до іншого. Таким діткам важко, навіть, всидіти 5 хвилин і дослухати казку до кінця.
  5. Прихильність до мами і одночасно побоювання чужих людей. Гіперактивний малюк важко ладнає з незнайомими людьми, неохоче йде до них на руки і старається «заховатися» за мамою.

До сьогодні немає єдиної думки психологів стосовно того, що породжує гіперактивність – спадковість чи соціальне середовище, в якому росте дитина. І те, і інше, в певній мірі, є підставою істини.

Як правильно виховувати гіперактивну дитину? Так само, як і звичайну. Але зітхати з полегшенням ще зарано, бо ж виховання саме по собі – заняття не зовсім просте.

І на завершення хочемо сказати: з гіперактивністю непотрібно боротися. Потрібно уникати її крайнощів. Знайдіть золоту середину – від зайвої м'якості до жорсткого контролю. Любіть своє дитя за те, що воно є, за те, що воно поруч, за те, що здорове! Адже дитинство таке швидкоплинне!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"