Кондиціонер у дитячій кімнаті

Більшість батьків побоюються включати кондиціонер при новонародженому, вважаючи за краще задушливу кімнату, знижену вологість і неминаючу пітничку у малюка. Однак користуватися цим благом цивілізації можна! Просто потрібно знати, як правильно.

 

«Вовка боятися – до лісу не ходити», або чому ми так боїмося кондиціонерів? А все тому, що він з'явився в нашому оточенні не так давно, звикнути поки ще толком не встигли, і тим більше не встигли виростити з ним перше покоління малюків. Кондиціонер сприймається як зло, що несе холодні потоки повітря, і ... як наслідок, застуду.

 

Насправді, в кондиціонері як такому немає нічого страшного!

По-перше, дитячий організм від природи дуже легко адаптується до навколишнього середовища – продовжувачі людського роду народжуються і на далекій півночі, і серед пустель. Причому відома закономірність: чим молодший малюк, тим легше він переносить адаптацію. Тобто, чим раніше в житті малюка з'явиться кондиціонер, тим швидше він до нього звикне.

По-друге, якщо доросла людина в змозі дотримуватись правил використання кондиціонера і запобігти появі негативних наслідків, то чому б їм не користуватися?

Дотримуючись усього кілька простих правил, ви убезпечите себе і малюка, а у вашій дитячій завжди буде свіжо і комфортно.

 

1) Кондиціонер дійсно «сушить повітря». Однак покупка якісного зволожувача дозволить легко підтримувати необхідний рівень вологості в межах 50-70%.

2) Температурний режим необхідно змінювати плавно, поступово знижуючи температуру на 2 градуси кожні 10 хвилин. Тобто, неправильно, якщо ви прийшли з вулиці (де було 30 градусів спеки) в прохолодну кімнату з 22 градусами – організм спітнілого малюка «спасибі» за це не скаже. Необхідно зробити спочатку температуру 28-26-24, і тільки в кінці 22 градуси.

3) Кондиціонер не повинен віяти безпосередньо на малюка (на його ліжечко, зону його активної гри). Зазвичай ця зона перебуває під апаратом і, в залежності від потужності моделі, коливається в межах квадрата 3х3 метра.

4) Не такий страшний потік холодного повітря, як пил і бруд у фільтрах. Необхідно щорічно мити і прочищати систему кондиціонування.

5) Яким би гарним і сучасним не був кондиціонер (з іонізацією, мийкою повітря і т.д.), дитячу кімнату необхідно регулярно провітрювати. Вікно може бути відкрито під час вашої прогулянки на вулиці.

 

Дотримання всього декількох простих правил дозволить встановити прохолодний мікроклімат в дитячій кімнаті, подарує спокійний сон і гарний настрій після пробудження!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"