Малюк і басейн: ідеальний час для знайомства

Плавання – це не тільки унікальна можливість прекрасно провести час, а й закласти основу психологічного та фізичного здоров'я на все життя. Таке «спілкування» з водою корисне для людини у будь-якому віці, а для малюків, мабуть, найперше. З якого ж віку можна відвідувати басейн? Як допомогти малюку зробити перші кроки в знайомстві з водою, та чи потрібен вам тренер з плавання? Що потрібно взяти з собою? Про це та інше ми поговоримо в даній статті.

Всім нам хочеться, щоб діти росли здоровими і щасливими. Та чи все ми робимо для цього? Чи знаємо, що звичайні щоденні процедури можна перетворити в корисні і цікаві заняття, які згодом стануть надійним фундаментом для здоров'я малюка? Одним із таких занять є плавання. Педіатри сьогодні в один голос стверджують, що така процедура є однією з найбільш корисних. Вона дозволяє не тільки дбати про чистоту шкіри маляти, але й заспокоює його, тренує м'язи.

Ніяких обмежень за віком для початку навчання плаванню у діток немає. Від народження до 3-х місяців використовуємо домашню ванну, а з досягненням трьохмісячного віку, якщо немає ніяких протипоказань, можна переходити у басейн. Перше знайомство з водою слід проводити після того, як загоїться пупкова ранка. За цей час малюк адаптується до нового середовища, трішки додасть у вазі, а вроджені рефлекси ще не забудуться.

Для малюків вода – звичне середовище, адже ще до появи на світ його оточували навколоплідні води в животику матусі. Тож, вже з появою на світ малюк знайомий з водою! Регулярні заняття у ванній, а згодом у басейні, розвиватимуть плавальний рефлекс.

Чим же корисне раннє плавання:

Навчання малюка плаванню – справа серйозна. Відразу віддати дитину в руки професіонала, звичайно, добре, але не кожна мама готова на таке. Тому часто матусі, вирушаючи в басейн, наймають особистого тренера для двох. Тренер обов’язково потрібен в перші дні, адже він розповідає і показує ази, види вправ та методики. Мама в своїх руках вчить карапуза – що може бути приємніше?

Що ж потрібно взяти з собою:

Раннє плавання є чудовою профілактикою плоскостопості, сколіозу, сутулості, порушення постави. Воно допомагає чудово загартувати малюка і вберегти від застуд. Діти, які з раннього віку займаються плаванням, починають швидше повзати та ходити.

Що ж стосується протипоказань, то до них відносяться:

Якщо у вашого малюка є проблеми зі здоров’ям, обов’язково спершу проконсультуйтесь з лікарем. І пам’ятайте, в басейні важливо дотримуватись усіх правил поведінки і безпеки. Ніколи не залишайте дитину без нагляду! Нехай ваші тренування будуть радісними та приносять користь для організму!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"