Перші настільні ігри

Починаючи від року-півтора, малюка можна і потрібно привчати до гри в настільні ігри. Звичайно, до Монополії і комерційних угод йому ще далеко. Але в компанії з мамою дітки дуже легко освоюють лото, доміно, "половинки", гри з прищіпками, шнурівками та інші!

 

Нарешті настав той час, коли з малюком можна не просто поніжитися в ліжку і потрясти брязкальцем, а усвідомлено грати. Коли можна купувати іграшки не тільки йому коханому, а й собі! А що в цьому поганого? Мамі теж має бути цікаво! Хороші настільні ігри розвивають фантазію, кмітливість, логіку, пам'ять, цілісне і зорове сприйняття, наочно-образне мислення, самостійність.

Починати грати в настільні ігри можна відразу, як тільки дитина зможе хоч кілька секунд тримати в руках фішку без хитрого наміру одразу ж її з'їсти.

Отже, з чого почати?

 

Перед тим, як купити гру, зверніть увагу, чи підходить вона за віком вашій дитині, що вона буде розвивати, чи буде вона йому цікава і, головне, чи зрозуміли ви самі правила гри. При цьому важливо орієнтуватися не на вік, який пише виробник, а на інтереси і здібності свого малюка. Адже краще вас його не знає ніхто!

Грайте з вашими малюками на здоров'я! Нехай у вашій родині панує атмосфера спокою, розуміння, а дітки (завдяки, в тому числі, і настільним іграм) ростуть розумово і психічно розвиненими.

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"