Одягаємося по погоді

На термометрі +25, бабуся в сарафані, а дитина у флісовому костюмі, шапці, та ще й пледом укритий! Знайомо? Сьогодні ми поговоримо про правильний температурний режим і навчимося одягати крихіток по погоді.

Звичайно, все люди, і дітки в тому числі, різні! Хтось три години спить, не рухаючись, в колясці, а хтось дуже хитренький відразу залазить на маму і вивчає світ. Або вередує. Вибирайте одяг в залежності від здоров'я і рухливості свого малюка. Зі свого боку ми пропонуємо вам загальноприйняті рекомендації та визначення погоди в залежності від температури. Їх зручно зберегти собі в закладки і використовувати як шпаргалку.

Отже,
+21 і вище - жарко. Це найулюбленіший усіма матусями час. Досить бодика або футболки-шортів, на голову панаму. Тобто, в чому ходив вдома, в тому і пішов гуляти. Новонародженого можна ще укрити тоненькою пелюшкою, якщо ви гуляєте в тіні.
+17-20 - так звана «зона комфорту». З біологічної точки зору - найулюбленіша погода для організму малюка. Підійде зручний чоловічок з м'якої натуральної тканини, панама. Для діток, що бігають - штанці, кофточка з довгим рукавом, панама або кепка.
+ 10-16 - прохолодно, час утеплятися. На бавовняний чоловічок (або колготки + боді) рекомендуємо одягнути демісезонний комбінезон, демісезонну тонку шапочку.
0- +9 - холодно. Саме час замінити демісезонний комбінезон на зимовий. Під ним все залишається, як і раніше.
До 0 - мороз. Утеплюємось ще дужче. Важливо звертати увагу на перепади температур в приміщенні і на вулиці. Одягаємо рукавички і додаткові носочки, флісову кофту.

Додаткові поради:
1. Щоб дитина не спітніла, спочатку одягайтеся самі, і тільки потім одягайте дитину.
2. Візьміть з собою на прогулянку дитячу ковдрочку або пледик, якщо малюк спить довго на вулиці.
3. Замість цільного комбінезона зручніше користуватися курткою і штанами. Це дозволить частково роздягнути дитину, чекаючи прийому у лікаря або в магазині.
4. Правило одягати дитину так, як і себе + один шар має право на життя. Але, в більшості випадків, дитячий одяг від самого початку тепліше, і правило може не спрацювати.
5. Для того щоб перевірити, чи замерзла дитина, можна помацати шийку або спинку малюка. Якщо вона гаряча і мокра, ви перегріли крихітку. Якщо прохолодна - час грітися. Холодний носик, щічки і ручки зовсім не показник: це природне охолодження від навколишнього середовища. У вас теж так, зізнайтеся?

І пам'ятайте: для здоров'я дитини не такий страшний недогрів, аніж перегрів. Якщо сумніваєтеся, одягати щось ще поверх - не одягайте. Краще візьміть цю кофточку або пледик із собою. Бажаємо вам комфортних і веселих прогулянок!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"