Подорожі під час вагітності – а чи можна?

«Хочу в Єгипет, Туреччину і на Кіпр», – здається, це стандартне бажання будь-якої вагітної. Іноді лікарі дозволяють дальні поїздки та перельоти, іноді – ні. В чому таємниця? На яких термінах краще всього подорожувати, в які країни, і як зробити поїздку максимально комфортною для майбутньої мами і малюка?

Багато хто з нас щороку планує відпочинок біля моря. Ми з нетерпінням чекаємо можливості поніжитися на пляжі. Хвилі, вологе свіже повітря, чиста морська вода – ось справжнє райське задоволення. Якщо період вагітності збігся з запланованим відпочинком, то майбутня мама, безсумнівно, замислюється про можливість такої подорожі, задаючи лікарям одне і те ж питання: «Чи можна?»

Відпочинок біля моря – цінний внесок в імунітет і мами, і малюка. Буквально кілька ковтків морського повітря позитивно вплинуть на нервову систему, покращать самопочуття... Звичайно, відпочинок в заморських країнах – корисний і незабутній, але підходити до його планування жінкам у «цікавому положенні» треба дуже відповідально. І відповідальність ця має бути подвійною: і за себе, і за малюка. Все залежить від того, як протікає ваша вагітність, чи є ускладнення або ризик їх виникнення і т.д. Відпочинок на морі корисний лише в тому випадку, якщо жінку нічого не турбує, а її здоров’ю нічого не загрожує.

Є цілий ряд застережень, коли майбутнім матусям слід відмовитися від таких подорожей:

 

Якщо ви маєте хоча б один пункт із вищеперерахованого – від подорожі в далекі країни тимчасово доведеться відмовитися. Коли ж усе гаразд, і лікар не заперечує, потрібно зважено обрати місце відпочинку. Тут слід врахувати:

 

Останньому теж варто приділити достатньо уваги. Якщо ви вирішили відвідати Єгипет, Туреччину чи Кіпр – дістатися туди автомобілем чи потягом не вийде, залишається лише водний або повітряний транспорт. Ви обираєте літак. Заздалегідь продумайте все, щоб зробити переліт максимально комфортним та безпечним:

 

І ось ви на омріяному відпочинку! Але ми все ще маємо для вас декілька порад.

✓      Для купання і засмаги віддайте перевагу вранішнім і післяобіднім годинам (до 10 години ранку та після 17).

✓      Засмагайте у затінку або через кожні 20 хвилин ховайтеся під парасольку, щоб уникнути перегріву.

✓      Обов'язково використовуйте перевірені сонцезахисні засоби надійних брендів.

✓      Пийте більше рідини.

✓      Важливо, щоб ваш купальник не здавлював груди та ніде не перетискав!

✓      Будьте уважні до свого раціону та утримайтеся від кулінарних новинок.

 

І головне, перед будь-якою поїздкою зважте всі «ЗА» і «ПРОТИ» та зробіть усе необхідне, щоб запобігти небажаним наслідкам від такої подорожі. І тоді ви отримаєте найкращий сувенір – заряд бадьорості і здоров'я для двох – вас і вашого малюка!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"