Подорожуємо з дитиною на автомобілі

Літня пора – час для відпусток та подорожей. І навіть якщо з появою малюка доводиться відмовлятися від багатьох речей, подорожі та відпочинок до їх числа точно не входять. Адже сім’ям з маленькими дітьми відпочинок ой як необхідний. І не обов’язково подорожувати літаком і перевіряти на собі та крихітці вплив перепаду тиску та зміни клімату. Інколи до місця омріяного відпочинку можна дістатися і власним транспортом. Тож, яка вона, комфортна подорож з малюком в автомобілі? З якого віку дитині можна подорожувати, та які особливості такої подорожі? Поговоримо про це.

Подорожувати можна різним транспортом. Але найкраще, якщо це буде власний автомобіль. В чому переваги такої подорожі зрозуміло – ви маєте змогу самостійно вирішувати, де зупинитися та скільки перепочити, можете взяти з собою більше багажу та краще стежити за гігієною.

Багатьох цікавить питання: з якого віку можна брати дитину в далекі поїздки? За необхідності — у будь-якому, але лікарі радять почекати хоча б до трьох місяців, коли немовля вже звикне до режиму дня та зміцніє, щоб без ризику переносити контакти з людьми. Найскладніше подорожувати з малюком від 1 до 2 років – енергії вже через край, а домовитись не завжди вдається.

На що звернути увагу, збираючись у мандрівку?

1. Найперше – придбати дитяче автокрісло. Воно має бути обране відповідно до віку дитини. Якщо в салоні присутні кілька маленьких дітей, то крісло має бути у кожного.

2. Обов’язково заздалегідь продумайте, чим розважити дитину в дорозі, адже діти активні, і всидіти декілька годин на одному місці їм буде складно. Тож не забудьте взяти в дорогу улюблені іграшки та ще кілька нових, здатних зацікавити малюка.

3. Гігієна – запорука здоров’я. У дорозі це питання особливо актуальне. У вас обов’язково мають бути кілька упаковок вологих серветок.

4. Дорожній горщик. Можна звичайний, та для тривалої подорожі краще придбати спеціальний, зі змінними касетами, який зручно складається.

5. Органайзер, що чіпляється на спинку переднього сидіння. У його кишенях зручно тримати необхідні дрібнички: вологі серветки, пляшечки з водою, дитячі книжечки та іграшки.

6. Сумка-холодильник. Вона дасть змогу підтримати в дорозі звичний раціон харчування і не дасть продуктам зіпсуватися. Вводити нову їжу в дорозі не варто. І ще одне: візьміть в дорогу звичну для маляти питну воду.

8. Ліки в дорогу. Малим дітям їх може знадобитися значно більше, ніж дорослим. Покладіть до дорожньої аптечки протинудотні засоби, антисептик, знеболювальні та жарознижувальні ліки, а також засоби від діареї та здуття живота. Важливо не забути взяти з собою протиалергійні ліки, і, звісно ж, вату і бактерицидний пластир.

9. Теплі речі. Якщо Ваша подорож планується на далеку відстань, перегляньте прогноз погоди в тих місцях, куди збираєтесь, та не полінуйтеся взяти кілька «зайвих» теплих речей.

10. Улюблені пісні та казочки на флешці. Можливо, дитяча музика сподобається і дорослим, і ви станете одним із тих батьків,  які тишком-нишком слухають “Фіксиків” та “Кукутиків”, навіть коли малюк давно вже солодко заснув.

Якщо на вулиці стоїть невимовна спека, не варто боятися ввімкнути кондиціонер. Головне – обрати комфортну для малюка температуру та подбати про те, щоб потік повітря не був направлений на нього. Можна й відчинити вікно у автомобілі, але слідкувати за тим, щоб не було протягів.

А щоб подорож пройшла без сліз, істерик та втоми, плануйте її на час сну дитини – так і час мине швидше, і настрій у всіх членів родини буде кращий!

Нюансів, звісно, ще багато, адже у кожного з нас свої потреби та вподобання. Та якщо продумати та врахувати ключові моменти, то будь-яка подорож може стати приємною пригодою для всіх її учасників, незалежно від того, який вид транспорту для цього обраний. Головне – мати позитивний настрій та гарну компанію!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"