Сережки у вухах маленьких принцес

Батьки дівчаток завжди хочуть, щоб їх донечки виглядали, як справжні принцеси. Одягають стильні сукні та туфельки, прикрашають волосся різноманітними шпильками і бантиками та… проколюють вушка. Процедура проколювання є досить простою маніпуляцією, однак і вона не виключає деяких протипоказань. Саме тому перед тим, як зробити такий відповідальний крок, батьки повинні обов’язково вивчити всі сторони процесу, зважити всі «за» і «проти».

Сережки давно стали невід'ємною частиною жіночого образу. Цілком природно, що дівчатка, дивлячись на своїх мам, теж мріють про красиві і блискучі прикраси у вушках. Та в якому віці це краще зробити, щоб не заподіяти шкоди – коли дитина ще маленька і не отримає шоку, чи коли донечка подорослішає і свідомо сама зробить свій вибір?

У скільки ж років проколювати вуха дитині?

Є фахівці, котрі радять проколювати вуха дитині ще в ранньому віці, до 3-х років. Вони пояснюють це тим, що малюк більш старшого віку відчуватиме сильний стрес під час цієї маніпуляції, в той час, як для немовляти все пройде непомітно і не залишить жодного неприємного спогаду.

З медичної точки зору до трьох років проколювати вушка не варто, а після трьох – можна проводити маніпуляцію у будь-який зручний час. Пояснюється це тим, що до трьох років, поки дитина активно росте й розвивається, активно формується її нервова система. Мочка вуха – це місце величезного скупчення нервових закінчень. Існує ймовірність того, що в процесі проколу можуть бути пошкоджені важливі нервові закінчення.

В яку пору року найкраще це зробити?

Складно уявити, але від погоди за нашим вікном залежить швидкість загоєння ранок. Найкращим часом для проколювання вух можна вважати кінець літа і ранню осінь. У цей період організм дитини зміцнів та наситився вітамінами. Ще не настає пора носити теплі шапки, які можуть здавлювати чи натирати травмовані мочки вух.

Не рекомендують проколювати вушка всередині або наприкінці зими. У цей період організм будь-якої людини, а дитячий особливо, виснажений тривалими холодами і обмеженою кількістю натуральних вітамінів, що надходять в організм з продуктами харчування. Крім того, імунітет ослаблений зимовими інфекціями і хворобами.

Не радять проколювання вушок і в найбільш спекотні місяці.

 

Де найкраще проколювати вушка малечі?

Основними вимогами батьків, як правило, є чистота в салоні, якісні і стерильні матеріали, досвід косметолога і відгуки про нього. І це дуже правильний підхід.

Прокол вуха – це хірургічна операція, проведення якої слід довірити професіоналу. Сьогодні існує величезна кількість 

дитячих медичних установ, де проколювання вушок зробить досвідчений хірург.

 

І ось ваша красунечка в омріяних сережках. Як доглядати за вушками потім?

1. Дати час вушкам загоїтися. Протягом місяця-півтора, не знімайте перші сережки.

2. Уникайте намокання мочок вуха. Близько 3-5 днів вушка не слід мочити.

3. Обробка ранок. Щодня, вранці і ввечері, протирайте вушка і самі сережки медичним спиртом, перекисом водню.

4. Чистота. Важливо, щоб у перший місяць у місце проколу не потрапляло волосся, пісок, вода з водойм.

5. «Прокрутка». Після 5-го дня проколу сережки щодня треба легенько прокручувати в різні боки. Це дозволить дещо розширити дірочку, запобігти вростанню.

 

Проте проколювати вушка можна не всім діткам.

Існує ряд протипоказань, коли не можна проколювати вуха. Це можуть бути шкірні захворювання, пов’язані із запальними процесами. Не варто проколювати вуха дитині і в тому випадку, якщо вона недавно перехворіла, краще перенесіть цю процедуру на той час, коли малюк зміцніє. Не слід проводити маніпуляцію, якщо малюк знаходиться в стані стресу. Негативно позначиться проколювання вух і на дітях, які страждають деякими хронічними захворюваннями:

1. цукровий діабет;

2. важкі форми алергії;

3. захворювання вух, що знаходяться в хронічній стадії;

4. черепно-мозкова травма;

5. захворювання крові;

6. ослаблена імунна система.

Проколюючи вушка дитині, пам’ятайте, що це не тільки красиво і модно, але й відповідально!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"