Казкотерапія

Навіть найбільш "складні" дитячі життєві ситуації малюк зможе пережити набагато легше, якщо знайде відгук своєї проблеми в книзі. Так, улюблені герої програють класичні ситуації – прощаються з горщиком, пустушкою, починають спати у великому ліжку, йдуть в дитячий сад, стають старшими братиками і сестричками, вчаться дружити і ділитися іграшками. Такі казки і книжки психологи називають терапевтичними. У цій статті ми поговоримо про 5-ть ключових дитячих страхів і конкретних книгах, які допоможуть прожити важливі періоди і легше подолати складності.

 

Прощання з горщиком

Іноді чужий приклад допоможе малюкові навчитися користуватися горщиком навіть краще, ніж щоденні роз'яснення мами. Завдяки таким персонажам, як ведмежа Федя, зайченя Карлхен, а також малюки – Макс, Софійка і Ярик, дитина зрозуміє – дорослим діткам підгузники не потрібні! Безумовно, це – не гарантія успіху, але з такими книжечками малюкові буде набагато цікавіше освоювати нову звичку:

 

Прощання з пустушкою

Веселі і добрі книжечки про прощання з першою «подружкою» допоможуть малятам і батькам скоріше впоратися з цим непростим завданням. Адже дорослим діткам пустушка вже не потрібна, правда? Хлопчик Каю віддає свою пустушку Розі, а спритний кошеня Норі прив'язує соску до повітряної кульки і відпускає його високо-високо в небо... Можливо, ви з малюком теж захочете наслідувати їхній приклад?

Список книг для матусі:

 

Переселення в своє ліжечко

Як же приємно спати з мамою і татом – завжди тепло, безлімітні обійми і запах мами. Однак, з часом малюк виростає, і місця в батьківському ліжку стає все менше і менше. Настав час плавного відселення в нове велике ліжечко. І в цьому можуть допомогти такі книги:

 

Новий член сім'ї

Найбільший страх малюка – це страх опинитися нелюбом. Тільки уявіть, що відчуває малюк, коли стає старшим в сім'ї? Коли в один прекрасний день він вже не отримує 100% уваги мами і тата, а тільки 50% в кращому випадку. Ці книги допоможуть відтворити малюкові впевненість, що маминої і татової любові вистачить на всіх, що його люблять так само сильно, як і раніше:

 

 

Дитячий садок

Ще одним важливим етапом для крихітки є дитячий сад. Весь світ малюка змінюється всього за тиждень – новий простір, нові люди, нові правила і порядки. Чим там займаються дітки? Як вони обідають, де сплять? Завдяки добрим і лагідним словам, перевіреним терапевтичними казковими виданнями, адаптація до нового способу життя пройде набагато простіше. Ми підготували для вас ось такий список книжечок:

 

Збирайте домашню бібліотеку, читайте і з легкістю долайте найскладніші етапи життя малюка :)

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"