Сонце, давай будемо друзями!

Парадокс: взимку ми шукаємо сонечко, щоб якомога довше погуляти. Влітку ми шукаємо тінь, щоб було менш задушливо. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно організувати прогулянку в жарку пору року і захистити малюка від сонячного і теплового удару.

Як відомо, дитяча шкіра дуже ніжна, і вона не володіє достатнім захистом проти сонячних променів. Вона набагато тонше, ніж у дорослої людини, недостатньо добре утримує вологу, легко пересушується під впливом сонця і морської води. І чим молодша дитина, тим актуальніше це питання. Через нестачу меланіну, загар у діток з'являється набагато повільніше, все частіше супроводжується почервонінням і роздратуванням, через нерівномірне вироблення меланіну можуть з'являтися пігментні плями. Що ж робити? Намагатися не піддавати дитину «зайвому» ультрафіолету, адже всі органи і тканини дитини знаходяться в процесі розвитку!

 

Дотримуючись усього кількох рекомендацій, ваш малюк отримає правильні порції ніжних променів сонечка і такий корисний вітамін D!

 

Правило №1. Засмагати – це не просто не корисно, це шкідливо. Якщо детально розібратися, то засмага – це крик про допомогу нашої шкіри, своєрідний сигнал SOS. Тому уникайте прогулянок під час максимальної сонячної активності: з 11.00 до 16.00. Важливо знати, що навіть щільні хмари пропускають до 75% ультрафіолету. Саме тому фахівці ВОЗ не рекомендують перебувати на сонці більше 40-50 хвилин на день. Збільшувати час перебування на сонечку потрібно поступово, починаючи з 5 хвилин.

 

Правило №2. Діткам до 5 років краще грати в розсіяних променях на тапчанах і шезлонгах. Завдяки простору між землею і шезлонгом, збільшується циркуляція повітря, що знижує ризик перегріву.

 

Правило №3. Використовуйте сонцезахисний крем, навіть якщо малюк знаходиться в тіні. Для діток краще використовувати ступінь високого захисту SPF 50+. Наносьте його завчасно: за 20-30 хвилин до виходу на сонце. І не забувайте робити це повторно після кожного купання, навіть водостійкі креми та спреї мають властивість змиватися.

 

Правило №4. Використовуйте легкий, зручний захисний одяг і головні убори з натуральних тканин світлих тонів – вони набагато ефективніше справляються з небажаним сонячним впливом.

 

Правило №5. Підтримуйте водний баланс, регулярно пропонуючи малюкові негазовану воду (а не сік/компот/газовану воду). Не забороняйте, а заохочуйте купання – це дуже ефективний спосіб тепловіддачі.

 

Доброю вам дружби з сонечком!

Пам'ятайте, що найголовніше – це знати міру!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"