Пустушка – прощавай!

Перші місяці життя пустушка покликана задовольняти смоктальний рефлекс новонародженого. Потім вона стає відмінним способом заснути без маминих грудей, засобом заспокоєння і ... іграшкою. Виробники пустушок рекомендують використовувати їх до 18-24 місяців. Що робити далі? Як відучити тодлера від тривалої "шкідливої ​​звички"?

 

Чому всі дорослі так бояться пустушок? Відповідь проста – існує занадто багато міфів на цю тему. Хоча вже давно науково доведено, що пустушка не впливає на прикус малюка, не уповільнює розвиток нервової системи і не заважає травленню. Як люблять жартувати педіатри, дитина може смоктати пустушку хоч до весілля – з медичної точки зору шкоди не буде.

 

Коли краще? Багато шановних педіатрів вважають, що чим старша дитина, тим вона легше переносить розставання. Та й взагалі, дитину особливо і відучувати не потрібно від соски – коли прийде час, малюк сам її кине. Але чи так це? Чому на форумах усвідомлених мам плодяться теми і крики про допомогу? А все тому, що соска вже давно набуває для малюка особливого значення – це улюблена іграшка, «продовження себе» (так само, як і частина тіла).

 

Як НЕправильно забирати соску:

 

5 лайфхаків для мами для успішного розставання з пустушкою:

1) Почитайте з малюком книги, в яких герої прощаються зі своїми пустушками. Це допоможе дитині психологічно підготуватися до важливої ​​події.

2) «Подаруйте» з малюком пустушку тому хто її потребує (молодша дитина в родині, дитина друзів або знайомих). Якщо таких немає, то можна «подарувати» собачці, котику, навіть вороні! Пофантазуйте!

3) «Пустушку з'їла мишка» – обрізайте від пустушки кожен день по маленькому шматочку, поки малюку не стане незручно її смоктати. Що сталося? Скажіть дитині, що, напевно, приходила мишка і відкусила шматочок.

4) «Пустушка загубилася», «залишилася на дачі», «зайчик забрав для зайчат» і т.д. Можна навіть пошукати разом, посумувати. Спосіб досить швидкий, але радикальний, і може не всім підійти.

5) Щоб малюк спокійніше засипав без пустушки, монотонно говоріть із ним, обговорюйте прожитий день. Це допоможе легше заснути.

 

Однак, дорогі мами, якщо дитина категорично проти розлучення з соскою, вередує, б'ється – можливо, просто час ще не настав? Наберіться терпіння і сил, і з часом у вас все вийде!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"