Вагітність і спокій - 2 половинки одного цілого

За спостереженнями лікарів, пологи проходять довше та складніше у жінок, котрі не вміють розслаблятися, відволікатися від поточних проблем, у жінок, які постійно знаходяться в стані стресу. А постійна втомленість, дратівливість негативно позначаються і на розвитку плода. Тож давайте поговоримо про чудову методику розслаблення для вагітних – йогу. Чи приносить вона реальну користь, чи це звичайне модне захоплення? Які є показання та протипоказання?

Вагітність — особливий та неспокійний період у житті жінки. Щоденна метушня та турботи зовнішнього світу заважають майбутній матусі трішки розслабитися, зупинитися, присвятити час собі та майбутньому малюку. І тут на допомогу прийде йога, яка подарує корисні фізичні навантаження, допоможе краще відчути свій організм у новій ролі. Бо ж обидва стани – і вагітність, і практика йоги – дуже схожі. Заняття йогою допомагає краще пізнати себе та свій внутрішній світ.

Тож, якщо ви дізналися про вагітність і добре себе почуваєте – продовжуйте відвідувати спортзал. Звісно, якщо лікар не відзначив ніяких протипоказань. Тренуйтеся з меншим навантаженням, уникаючи силових та надмірно рухливих вправ. Бо давно не секрет, що спорт під час вагітності – не табу, а, навпаки, необхідність. За допомогою різних вправ майбутня мама зможе краще підготувати тіло до пологів і післяпологового періоду. Адже з появою малюка фізичні навантаження збільшаться.

Йога ж допомагає домогтися релаксації, “розтягнути” тіло, що дуже корисно в період вагітності. А знайомство з техніками дихання точно стануть у нагоді під час пологів.

2-3 заняття йогою на тиждень з тренером, щоденні фізичні вправи вдома (5-тихвилинна розминка), відвідування басейну та піші прогулянки – і майбутній матусі забезпечене гарне самопочуття.

На що ж і як впливає заняття йогою? Позитивним, насамперед, є:

Звичайно, якщо майбутня матуся вирішила почати чи продовжити займатися йогою, то спочатку варто проконсультуватися у свого лікаря-гінеколога. За статистикою, сьогодні жінки дедалі частіше обирають це заняття, і, завагітнівши, не полишають його, бо ж йога – не просто гімнастика, це – стиль життя.

Хоча головним завданням йоги є відновлення та підтримання злагодженої роботи всіх органів і систем вашого тіла, для вагітних тут теж є певні застереження:

ВАЖЛИВО: перший триместр вагітності вважається найризикованішим, тому тренуватися можна, лише якщо у вас немає протипоказань.

Займатися йогою не рекомендовано, якщо є наступні стани або проблеми зі здоров’ям:

Категорично заборонені будь-які фізичні навантаження, коли у вагітної:

На останніх тижнях вагітності також краще призупинити заняття, щоб не спровокувати початок родової діяльності.

І не забувайте, не лише гарна фізична форма, а й гарний настрій та позитивні думки допоможуть правильно та спокійно підготуватися до найщасливішого та відповідального дня — народження малюка!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"