Зимове вбрання

Як вибрати теплий і якісний зимовий комбінезон, але при цьому не зробити з малюка сніговика, який насилу пересувається? Яке взуття найтепліше і комфортне для маленьких ніжок?

 

До вибору дитячого зимового вбрання необхідно підходити усвідомлено - тут діють інші критерії вибору, ніж при виборі зимового одягу для дорослих.

У чому ж відмінність? Дитячий організм ще не досконало володіє теплообміном і чіткою координацією рухів. Тому малюки легко перегріваються, замерзають і падають з ніг. Найчастіше закутаний в зимове вбрання малюк навіть не може самостійно стати на ноги в разі падіння.

 

Який утеплювач вибрати?

Сучасні синтетичні матеріали (холофайбер, ізософт, шелтер) на порядок тепліше і зручніше в процесі носки в порівнянні з відомою всім овчиною. Для нашого клімату цілком достатньо і 250-330 грам утеплювача. Для активних непосид підійдуть мембранні комбінезони - вони тонкі, в них зручно рухатися, в них тепло. Але варто дитині зупинитися - стає холодно.

 

Яку модель вибрати?

Для немовлят

Для крихіток у віці до 6 міс. часто купують комбінезон-мішок, де для ручок є окремі рукава, а ніжки разом. Безумовний плюс - він тепліше, але тримати в такому одязі дитину на руках дуже незручно. В такому випадку краще використовувати комбінезон-трансформер. Якщо вам буде незручно, ніжки можна «розділити» і носити як звичайний комбінезон.

Від 1 року і старше

Суцільний комбінезон або куртка+напівкомбінезон?

Для дітей у віці до 3 років батьки найчастіше вибирають суцільні зимові костюми (як у космонавтів), старшим діткам - роздільні, їм потрібний більш вільний одяг. Єдине, суцільний костюм не дуже зручний в одяганні. Крім того, в теплому приміщенні взимку (наприклад, в машині або в магазині) можна зняти куртку. А суцільний комбінезон не знімеш. У суцільного комбінезона тільки один істотний плюс - його вартість (він дешевше на 10-20%).

 

Який розмір вибрати?

Насамперед необхідно визначитися, ви берете комбінезон на один рік чи на два.

Найперше зимове вбрання рекомендують брати розмір в розмір (орієнтуючись на приблизну таблицю зростання дитини станом на березень). Інакше є ризик «проходити» в першу зиму в надмірно великому розмірі і не влізти в нього через рік. Крім того, більшість моделей повномірні і розраховані на розмір більше, тобто, необхідно додати +6 см. Діткам від 2-3 років можна брати на виріст, але не більше ніж на один розмір більше. Не забувайте, що дитині ще ходити і навіть бігати в ньому!

 

Зимове взуття

Оптимальним зимовим варіантом стануть дві пари взуття: черевики для температурного режиму +5/- 5 і валянки або «уггі» для більш сильних морозів. Зимове взуття потрібно брати на виріст, адже носити його доведеться з жовтня по березень. Необхідно брати запас близько 1 см, але не більше 1,5 см - інакше малюку буде складно піднімати ніжки.

 

Комфортних і теплих вам зимових прогулянок!

Ми хотіли б дізнатись Вашу думку стосовно продукції ТМ BELLA BABY HAPPY, якою Ви користуєтесь вдома. Інформацію, одержану в ході опитування, ми хочемо використати для вдосконалення наших продуктів та більш повного задоволення Ваших очікувань

Зворотній зв’язок

Контакти


02002, м.Київ вул. Панельна, 5. ТОВ "Белла-Трейд"